Po nelaimės C. Underwood veidui prireikė 40 siūlių: štai kaip ji atrodo dabar

Carrie Underwood / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-04 12:57
Kantri muzikos superžvaigždė Carrie Underwood praėjusių metų pabaigoje patyrė skaudžią nelaimę. Dainininkė nuriedėjo namie nuo laiptų, to pasekoje susilaužydama riešą, stipriai susižalodama veidą. Sutvarkyti veidui prireikė daugiau nei 40 siūlių.

Apie skaudžius išgyvenimus Carrie Underwood ilgai nekalbėjo. Ji pripažino, kad lūžo riešas, tačiau slėpė, jog nukentėjo ir veidas.

„Nebuvau pasiruošusi apie tai kalbėti, nes vis dar gyvenu tuo, buvo labai neaišku, kaip viskas baigsis. Neįtikėtina, kaip eilinė nelaimė gali pakeisti tavo gyvenimą, – socialiniuose tinkluose rašė Carrie Underwood. – Ne tik susilaužiau riešą, bet ir kažkokiu būdu susižalojau veidą. Praleisiu bjaurias detales, bet tą naktį, kai nukritau, mane iš operacinės išvežęs gydytojas pasakė Mike'ui (Carrie sutuoktiniui, – Red.), kad prireikė nuo 40 iki 50 siūlių.“

Carrie Underwood patikino gerbėjus, kad jau sveiksta, tačiau neatrodo taip, kaip anksčiau. „Nuoširdžiai sakau, nežinau, kaip viskas baigsis. Tačiau žinau štai ką – aš esu dėkinga. Dėkoju už tai, kad nelaimė nesibaigė dar blogiau. Dėkoju už žmones, kurie mane lydėjo kiekviename žingsnyje“, – tęsė Carrie Underwood.

Dainininkė sakė jau pasiryžusi grįžti į viešąją erdvę. Vis dėlto viešumoje ji pasirodė ne savo noru. Moteris, sportavusi tame pačiame sporto klube kaip ir atlikėja, įsiamžino kartu su Carrie Underwood. Akivaizdu, kad žvaigždės veidas vis dar patinęs, raudonas, tačiau ryškių randų nematyti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai