Po neištikimybės skandalo Melania ir Donaldas Trumpai per Velykas demonstravo vienybę

Melania Trump ir Donaldas Trumpas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-01 22:20
Po eilės neištikimybės skandalų JAV prezidentas Donaldas Trumpas su Melania Trump rodo vienybę – į šv. Velykų pamaldas Palm Byče jiedu atvyko tvirtai susikibę už rankų. Paskui sutuoktinius sekė Donaldo dukra iš ankstesnių santykių Tiffany Trump.

Sekmadienio rytą Melania ir Donaldas atrodė nuostabiai nusiteikę – abu plačiai šypsojosi, link šventovės žengė žingsnis į žingsnį. Tai svarbi detalė – prezidentas ne kartą buvo kritikuotas dėl akivaizdžios nepagarbos žmonai, kai palikdavo ją eiti iš paskos.

Velykų proga M.Trump pasipuošė marga „Azzedine Alaïa“ suknele, prie kurios priderino baltus aukštakulnius ir jau jos įvaizdžio vizitine kortele tapusiais akiniais nuo saulės.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Į pamaldas daugiau neatvyko nė vienas gausios Trumpų šeimos narys, nors visi susirinko vienuose namuose Velykų proga. Bažnyčioje nebuvo nė jaunėlio Barrono.

Tuo tarpu Ivankos Trump niekas ir nesitikėjo išvysti bažnyčioje, nes ši ištekėdama už Jaredo Kushnerio atsivertė į Judaizmą.

Prieš įžengdamas į bažnyčią D.Trumpas nusprendė pasidalyti su žiniasklaida savo pastebėjimais dėl... imigrantų iš Meksikos.

„Meksika mums turi padėti su pasieniu. Jei jie mums nepadės, atsiras labai liūdna padėtis tarp dviejų valstybių, – sakė D.Trumpas ir pabrėžė, jog meksikiečiai tenori pasinaudoti įstatymu, kuris gina nepilnamečius nelegalius imigrantus. – Jie plūsta iš Meksikos, jie siunčia tuos žmones į JAV. Tai nebegali tęstis.“

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai