Po neištikimybės skandalo Jessica Biel vis dar nepasitiki Justinu Timberlake'u

Justinas Timberlake'as ir Jessica Biel / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-23 10:55
Žinomas aktorius ir dainininkas Justinas Timberlake'as, prieš mėnesį užfiksuotas romantiškai laiką leidžiantis su kolege Alisha Wainwrigth, vis dar išgyvena santuokos krizę. Ir nors jo viešas atsiprašymas nuramino apkalbas internete, bet ilgametė partnerė Jesicca Biel vis dar jaučiasi įskaudinta.

Justinas Timberlake'as prieš keletą savaičių atsiprašė žmonos dėl savo elgesio ir tikino, kad tarp jo ir kolegės, aktorės A. Wainwright – nieko neįvyko.

„Nuo gandų stengiausi laikytis kuo toliau, tačiau supratau, kad ši situacija skaudina mano mylimus žmones. Prieš kelias savaites nederamai pasielgiau, bet leiskite man paaiškinti – nieko tarp manęs ir mano kolegės neįvyko. Tą naktį išgėriau daugiau, nei man reikėjo ir gailiuosi dėl savo elgesio. Man derėjo suprasti, kad taip elgtis – nedera. Tai nėra pavyzdys, kurį norėčiau rodyti savo sūnui. Labai atsiprašau savo nuostabiosios žmonos ir visos šeimos, kad jiems teko patirti tokią gėdą. Aš stengiuosi būti kuo geresnis vyras ir tėvas. Labai džiaugiuosi dirbdamas filmo „Palmer“ aikštelėje. Laukiu kol žmonės jį išvys“, – socialiniame tinkle skelbė J. Timberlake'as.

Jessica Biel ir Justinas Timberlake'as / „Scanpix“ nuotr.
Jessica Biel ir Justinas Timberlake'as / „Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį leidinys Us Weekly, pranešė, kad Justinas labai stengiasi ištaisyti susiklosčiusią situaciją, tačiau Jessicai vis dar kyla abejonių dėl vyro ištikimybės.

„Jessica ir Justinas kartu praleis šventes ir ji labai laukia laiko dviese. Pastaruoju metu jis buvo mielas ir žmonai stengėsi parodyti, kaip ši stipriai jam rūpi. Tačiau Jessicai kyla įtarimų. Ji sunerimsta, jeigu Justinas per daug laiko praleidžia kalbėdamamas telefonu. Justinas vis tvirtina, kad Jesiccai nėra pagrindo juo šitaip nepasitikėti ir kad jis nieko nuo jos neslepia. Mylimoji jam jau pasakė, kad jai nepatinka, kai Justinas piknaudžiauja alkoholiu. Jis žino, kad susimovė ir stengiasi elgtis kuo gražiau“, – sakė šaltinis.

Primename, kad pora susituokė prieš šešerius metus ir augina ketverių metų sūnų Silasą.

Naujausi straipsniai