Po Monique išpažinties – D.Filmanavičiūtės palaikymas: „Kūno linkiai neįdomūs nei moksle, nei mene“

Monika Pundziūtė-Monique ir Dovilė Filmanavičiūtė / Nerijaus Šmigelskio, Gintarės Pašukonytės ir Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šią savaitę atviroje fotosesijoje įsiamžinusi Monika Pundziūtė-Monique prabilo apie iš naujo pamiltą savo kūną. Žinomos dainininkės atvirumas sujaudino tūkstančius jos sekėjų socialiniuose tinkluose. Pati Monique neslėpė, jog daug metų bandė save įsprausti į aplinkos sukurtus stereotipus, kol galiausiai suvokė – žala, padaryta jos kūnui – didžiulė. Jaunos merginos istorija patraukė ir kūrybininkės Dovilės Filmanavičiūtės dėmesį. Ji savo mintimis sutiko pasidalyti su portalu Žmonės.lt.

Kai Monika Pundziūtė-Monique viešai prakalbo apie ilgalaikį pergyvenimą dėl savo išvaizdos ir visuomenės suformuotus kompleksus, kurių atsikratyti jai prireikė didžiulės drąsos, moteris sulaukė begalinio palaikymo. Tiesa, kai kurie žmonės pažvelgė į atlikėjos nuoširdžią kalbą ypatingai jautriai. Viena iš tokių asmenybių – Dovilė Filmanavičiūtė.

„Po mano įrašo jauna mergina padėkojo. Štai dėl to aš šia tema ir kalbu – dėl bent vienos sveikos mergaitės“, – Žmonės.lt sakė Dovilė, pasidalijusi savo pamąstymais.

„Maišau košę, viena ausimi girdžiu „Labo ryto“ anonsą: atlikėja Monique kalbės apie taiką su savo kūno formomis. 


Kokiomis dar kūno formomis? Ar tokiomis pačiomis, kurias šį mėnesį ant vieno žurnalo viršelio demonstruoja neva plius dydžio modelis?
Tokius ir panašius klausimus mano galvoje emocingai bombarduoja pirminė reakcija po to anonso.

Kodėl nuostabaus talento ir grožio jauna moteris savipakankamumo keliu eina taip sunkiai?


Niekaip nepaliauju galvojusi, kodėl nuostabaus talento ir grožio jauna moteris savipakankamumo keliu eina taip sunkiai? Juk iš šono geriau matyti! Juk eilinei paauglei dar labiau norisi taisyti veidrodžius po tokių viešų postringavimų!

Pasirodo, Monikos kalbėjimas turi šviežią kontekstą.
Pasirodo, po Soundclash kovų feisbuko padugnės bujoja – smalingai kunkuliuoja diskusijos, kokios ten diskusijos – atviros patyčios, apie netinkamus triko, scenai ir televizijai netinkamus linkius...

Rimtai?

Aš nedaugžodžiausiu: nei scenai, nei televizijai neįdomūs jokie linkiai. Arba tu esi geras, talentingas žmogus, kurio klauso minios. Arba tu esi asilas, kurio vienintelis būdas palaikyti savo žinomumą – niekuo dėtų žmonių ėdimas feisbuke.

Linkiai neįdomūs nei moksle, nei mene, nei versle. Jie neįdomūs niekam, išskyrus tuos, kurie juos taip aktyviai eskaluoja. Tai gal jų veidrodis ir kreivas, ką?

Monika – nuostabiai gražus žmogus, tegul jos meilė sau tik bujoja ir virsta gražiausia muzika


Jaunai mergaitei, be higienos ir sveikatos, turi būti įdomios tik knygos, kultūra ir jos pačios svajonės.

Taškas.

Monika – nuostabiai gražus žmogus, tegul jos meilė sau tik bujoja ir virsta gražiausia muzika.

O diskutantams...

Ką ten tuštiems puodams bepasakysi.“

Skaitykite daugiau