Po „Mis Pasaulio“ Agnė Kavaliauskaitė nenusiminė: „Šis konkursas – ne apie vietas“

Agnė Kavaliauskaitė Londone / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-12-14 21:35
Sekmadienio vakarą Londone vyko tikrų tikriausia grožio fiesta: 121 gražuolė iš viso pasaulio kovojo dėl „Mis Pasaulis 2014“ karūnos. Ji atiteko Pietų Afrikos atstovei Rolene Strauss, o mūsų šalies atstovė, klaipėdietė studentė Agnė Kavaliauskaitė, deja, nepateko į ketvirtfinalį. Žmonės.lt kalbinta Mis Lietuva teigė, kad po konkurso jaučiasi puikiai ir neliūdi dėl to, kad nepavyko patekti bent tarp 25 išrinktųjų.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Man buvo didžiulė garbė atstovauti Lietuvai, išgyvenau pačias stipriausias emocijas“,  – Žmonės.lt sekmadienio vakarą sakė A.Kavaliauskaitė.

Mergina tikino, kad dėl nepatekimo į ketvirtfinalį nesijaudina ir neliūdi, mat stengėsi ir darė ką galėjo geriausia. „Nuotaika puiki, visos tiesiog džiaugiamės, kad galėjome čia būti, dalyvauti. Mums visoms tai – garbė. Dėl to, kad neužėmiau jokios vietos galiu pasakyti tiek: kaip mums sakė konkurso globėja Julia Morley – nesvarbu kurią vietą užimsi, svarbu, ką čia patirsi. Šis konkursas – ne apie vietas. Nugalėtoją renka toli gražu ne tik dėl grožio, o ir kaip tinkamiausią Mis Pasaulio merginos darbui. Sakyti, kad lietuvės per mažai gražios ir todėl nepatenka į finalinius etapus, būtų neteisinga, nes tai tikrai netiesa“, – tikino ji.

Mergina atviravo, kad sulaukė ir tebesulaukia daug palaikymo iš lietuvių, todėl tiki, kad kritikos lavina jos grįžus į Lietuvą neužgrius. O jeigu ir užgriūtų, Agnė teigė pasistengsianti neimti to į širdį.

„Pasiruošimo Londone metu sulaukiau labai daug palaikymo iš lietuvių: tai mane labai skatino stengtis. Daug kas linkėjo tiesiog būti savimi, parodyti, kokia iš tiesų esu – tą ir stengiausi daryti. Padariau viską ką galėjau, parodžiau talentą, buvau patekusi į talentų top dešimt. Nėra juk taip blogai“, – šyptelėjo pašnekovė.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pasiteiravus, ar konkurso metu viskas praėjo sklandžiai, mergina tikino, kad jaudulį suvaldyti pavyko, o ir netikėtų situacijų nepasitaikė. „Viskas buvo gerai,  bijojau tik dėl to, kad spėčiau pasikeisti suknelę, nes jas reikėjo pakeisti triskart, o manoji buvo su korsetu, todėl ją apsivilkti reikia daugiau laiko. Bijojau pavėluoti į sceną“, – atsiminė A.Kavaliauskaitė.

Apie Mis Pasaulio karūną iškovojusią Pietų Afrikos atstovę Rolene Strauss pašnekovė atsiliepė tik gražiausiais žodžiais ir linkėjo jai sėkmės vykdant gautas pareigas. „Džiaugiuosi, kad laimėjo Pietų Afrikos atstovė – jau nuo pat pradžių jautėsi, kad ji favoritė. Pati irgi manau, kad ji buvo išties verta šio titulo. Iš jos sklinda labai gera energetika, vidinė šiluma, ji labai protinga ir graži mergina“, – patikino A.Kavaliauskaitė, jau pirmadienį parskrisianti į Lietuvą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai