Po mirtino A.Baldwino šūvio – aiškėja daugiau detalių: kodėl pistoletas buvo nukreiptas į darbuotojus?

Alecas Baldwinas filmavimo aikštelėje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: 15min
Publikuota: 2021-10-25 12:21
Prieš iššaunant rekvizitiniam Aleco Baldwino (63) ginklui, aktorius repetavo, kaip jį ištraukti iš dėklo ir kokiu kampu nutaikyti į kamerą, kai įvyko incidentas, pražudęs kinematografę Halyną Hutchins.

Kaip teigiama naujausiuose dokumentuose, Santa Fe šerifo biurui sekmadienį du nauji liudininkai papasakojo apie tragišką nelaimę juostos „Rust“ filmavimo aikštelėje, kai rekvizitiniu ginklu buvo nušauta 42-ejų kino operatorė.

Pasirodo, pagrindinį vaidmenį atlikęs Alecas Baldwinas tarp specialiai filmui pastatytos bažnyčios suolų repetavo „kryžminį“ ginklo ištraukimo iš dėklo metodą ir jo nutaikymą į kamerą, už kurios tuo metu stovėjo Halyna Hutchins ir 48-erių režisierius Joelas Souza.

Pastarasis policijai pasakojo išgirdęs „garsų pokštelėjimą“ ir po to supratęs, kad jis ir Halyna Hutchins kraujuoja.

Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.
Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.

Režisierius įvykio tyrėjams pridūrė, kad ruošiantis scenai girdėjo frazę „cold-gun“, reiškiančią, kad ginklas neužtaisytas ir juo naudotis saugu, tačiau nepamena, ar ginklas, dokumentuose apibūdinamas kaip „revolveris“, komandos narių buvo patikrintas jiems grįžus po pietų pertraukos, kuomet ir įvyko nelaimė, rašo Nypost.com.

Kitas liudininkas, operatorius Reidas Russelas papasakojo apie tai, kas vyko likus kelioms akimirkoms iki incidento. „Ruošdamasis Russelas sakė, kad dėl šviesos iš lauko susidarė šešėlis ir jie turėjo pasukti kamerą kitu kampu nuo Aleco, – teigė jo atstovas. – Jis sakė, kad Alecas bandė paaiškinti, kaip ištrauks ginklą ir kur bus jo ranka, kai šautuvą išims iš dėklo. Russelas nežino, kodėl buvo ištrauktas ginklas ir prisimena tik jo garsą.“

Halyna Hutchins ir Alecas Baldwinas / „Instagram“, „Scanpix“ nuotr.
Halyna Hutchins ir Alecas Baldwinas / „Instagram“, „Scanpix“ nuotr.

Joelui Souzai, tuo metu žiūrėjusiam per Halynos Hutchins petį, aktorius pataikė į petį, o kolegei – į krūtinę. Moteris sraigtasparniu buvo išgabenta į ligoninę, bet jos gyvybės išgelbėti nepavyko.

Tragiškai pasibaigusi nelaimė įvyko ir taip visai juostos komandai nelengvą dieną. Pasak Reido Russelo, dieną prieš filmavimo aikštelę dėl „apmokėjimo ir apgyvendinimo problemų“ palikus šešiems operatorių komandos nariams vėlavo filmavimai, kuriems atlikti buvo likusi tik viena kamera.

Po tragiško įvykio ir tebevykstant jo tyrimams, vesterno „Rust“ filmavimai sustojo. Tuo tarpu „visiškai sugniuždytas“ Alecas Baldwinas laikinai sustabdė ir kitus savo projektus.

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama