Po metų pertraukos Larisa Kalpokaitė grįžta į televiziją

Larisa Kalpokaitė / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-17 15:27
Po metų pertraukos visų mylima, linksma ir nuoširdi aktorė Larisa Kalpokaitė grįžta į televizijos ekranus su nauju lietuvišku serialu „Namai, kur širdis“. Naują serialą nuo birželio rodys LNK televizija.

Šį kartą aktorė kurs piktos uošvienės Valerijos vaidmenį. Pati Larisa nenoriai skirsto personažus į teigiamus ir neigiamus, ji mano, kad kiekvienas personažas turi būti žmogiškas, turintis savo elgesio motyvaciją ir tiek gerų, tiek blogų savybių.

Seriale L.Kalpokaitės sūnus (akt. Jurgis Domaševičius) yra patyręs didelę traumą ir smarkiai sužalotas. Motina daro viską, kad padėtų sūnui susigrąžinti prarastą šeimą ir nori atkeršyti už jam padarytas skriaudas. Aklas sūnaus elgesio pateisinimas, perdėtas jo saugojimas yra lydymas jaunystėje prarasto antrojo vaiko tragedijos. Išsigandusi motina padarys viską, kad sūnus būtų laimingas, nesvarbu, kad jo laimė žlugdo kitus.

Aktorius Jurgis Damaševičius teigia, jog Larisos Kalpokaitės personažas jam labai primena jo paties motiną. Į klausimą, kaip jo gyvenimas būtų susiklostęs, jei realybėje turėtų tokią motiną kaip Valerija, atsakė greitai: „Manau, būtų susiklostęs labai panašiai kaip ir nutiko“. Jurgis džiaugiasi, kad teko vaidinti su Larisa, nes jie taip susibendravo, jog net filmavimo aikštelėje aktorė su juo elgėsi kaip tikra motina. J.Damaševičius buvo surakintas stiprių nugaros skausmų, o Larisa juo išties rūpinosi ir net leido jam vaistus nuo skausmo.

Daug televizinių vaidmenų sukūrusi aktorė teigia, kad kelias į žiūrovų širdis yra nuoširdumas. „Žiūrovai iš karto pamato, jei neatiduodi širdies vaidindamas. Nėra jokio kito triuko, tik profesionalumas ir nuoširdumas“, – teigia aktorė.

„Šis naujasis serialas pilnas įdomaus serialo recepto ingredientų – įdomus, nuoširdus, įtikinantis. Užtenka pažiūrėti vos kelis serialo epizodus ir iš karto matau, ar serialas vertas dėmesio, ar istorija rutuliojasi įtikinamai“, – tikina Larisa.

Larisą Kalpokaitę seriale pamatysite su kitais žinomais Lietuvos aktoriais. Čia vaidina Jūratė Vilūnaitė, Jurgis Domaševičius, Giedrius Arbačiauskas, Milė Šablauskaitė, Darius Petkevičius, Andrius Žiurauskas.

„Namai, kur širdis“ – jau birželį per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai