„Po merginų sijonais“ – komedija, subalansuota moterims ir privaloma kiekvienam vyrui

Komedijos „Po merginų sijonais“ plakatas / „Garsų pasaulio įrašai“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-25 14:55
Žavios, kerinčios ir paslaptingos. Paryžiaus gatvėmis žingsniuojančios moterys atrodo lyg iš madų žurnalų, bet kiekviena jų turi (ne)paprastą savo kasdienybę. Komedija „Po merginų sijonais“ („Sous les jupes des filles“) siūlo pažvelgti į tai, kas dažniausiai būna paslėpta.

Vienuolika moterų: visos labai skirtingos ir individualios, tačiau jas sieja ir šis tas bendro. Tai šiuolaikinės moters rūpesčiai ir išgyvenimai: vyrai, meilužiai ir gerbėjai, meilės trikampiai, o kartais keturkampiai. Prie viso to – darbas, šeima ir vaikai.

Per 28 dienas (tiek trunka filmo veiksmas) daugybė atsitiktinumų susieja filmo herojų gyvenimus ir jie tampa visiškai nenuspėjami. Pavasarėjančio Paryžiaus fone prancūzės išgyvena meilę ir nusivylimus, patiria džiaugsmus ir nesėkmes.

Šią komediją privalo pamatyti kiekviena moteris, tačiau juosta „Po merginų sijonais“ ne mažiau aktuali ir smalsiems vyrams. Filmo režisierė pasikvietė garsiausias Prancūzijos aktores, tarp kurių Vanessa Paradis, Laetitia Casta ir Isabelle Adjani. Apie slaptą moterų gyvenimą pačiu smagiausiu būdu jos žada atskleisti tai, ką pasakoja tik dienoraščiui ar psichologui, retsykiais – ištikimiausioms draugėms, bet visada nutyli per išpažintį. Linksmai, kandžiai ir be užuolankų.

Prancūziška komedija „Po merginų sijonais“ Lietuvos kino teatrus pasieks rugpjūčio 15-ąją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai