Po medaus mėnesio Kretoje grįžę Justinas ir Miglė Lapatinskai norėtų sulaukti gandrų

Justino ir Miglės Lapatinskų medaus mėnesio akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-05 12:43
Dainininkas Justinas Lapatinskas kartu su žmona Migle Banevičiūte-Lapatinske jaučiasi it gyvendami rojuje: gegužę susituokusi pora ką tik grįžo iš medaus mėnesio Kretoje.Atlikėjas tikina: per kelionę savo žmoną jis pamilo dar stipriau, pora jau norėtų, kad virš jų namų stogo imtų skraidyti gandrai.

Į Kretos salą Lapatinskai išvyko praėjusią savaitę, čia praleido septynias dienas. Anksčiau Justinas jau yra viešėjęs Kretoje, ir kadangi tada labai patiko, norėjo parodyti ją ir Miglei. 

Ši kelionė – jau trečioji poros išvyka: kartą Miglė lydėjo Justiną į koncertą Didžiojoje Britanijoje, o pernai jiedu buvo Gruzijoje – ten Justinas ir pasipiršo. 

Keturios jūros

Nors Kreta – didžiausia Graikijos sala, kurios plotas – 8,336 km², Miglei ir Justinui ji pasirodė visai mažytė: apsistojusi Retimno miesto centre ir išsinuomojusi automobilį šeima nusprendė apkeliauti ją visą. 

„Kreta yra apsupta keturių jūrų – Egėjo, Kretos, Libijos ir Jonijos. Per šias atostogas norėjome pasimaudyti kiekvienoje iš jų. Aišku, į skirtingas salos puses galima trenktis su turistiniais autobusais – galbūt tai kam nors ir malonu, tačiau man dardėti su dar 80 žmonių nelabai patinka. Todėl ir išsinuomojome automobilį – sutaupėme laiko ir daugiau pamatėme“, – Žmonės.lt pasakojo J.Lapatinskas. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Per savaitę pora spėjo apsilankyti Plakias miestelyje, garsėjančiame ypatingo grožio paplūdimiu, buvusiame hipių miestelyje Mataloje, taip pat – Bali lagūnoje, kur turistus taip pat traukia itin gražios pakrantės ir susilieja keturios jūros, bei Santorinio saloje, esančioje visai čia pat Kretos, pietinėje Kikladų salyno dalyje Egėjo jūroje.

„Visos tos jūros labai skirtingos – vienos vanduo sūresnis, kitos – mažiau sūrus, trečios vanduo žydresnis, kitos – drumzlinesnis...“ – vertino J.Lapatinskas. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Be išvykų automobiliu jaunavedžiai prisigalvojo ir kitų atrakcijų. Kartą, pavyzdžiui, dalyvavo tradicinėje graikiškoje vakaronėje. „Ten viskas taip gražiai ir smagiai suorganizuota... Prikabinta lempučių, pastatyta scena, vyksta šokiai, lėkščių daužymai ir panašiai, visi sėdi prie didelių stalų... Mums labai patiko“, – pasakoja Justas. 

Pasidarė ir kelis „laisvadienius“: tokiomis dienomis tiesiog ilsėjosi viešbučio teritorijoje ir lepinosi vietoje esančiais malonumais – baseinu, saule, jūra. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Įsimylėjo iš naujo

Anot Justino, tik per keliones žmogų pažinsi. Taigi atostogaudami Kretoje Miglė ir Justinas įsimylėjo dar kartą – iš naujo. „Tas medaus mėnuo tikrai labai pavykęs – užskaitau! Gal kokį kartą kitą ir buvome apsipykę – juk žinote, kamuoja karštis, bet nesiskaito: mums labai labai patiko” – sakė J.Lapatinskas. 

Dainininkas džiaugiasi, kad medaus mėnesio metu netrūko romantiškų akimirkų. „Dar kartą įsitikinau, kad Miglė – mano žmogus, kad pasirinkau teisingai. Mano charakteris nėra labai tobulas – su manimi reikia kantrybės ir ta moteris jos turi. Ji moka mane sutvarkyti: mato, kada aš nepavalgęs ar per ilgai buvau saulėje, ir sutvarko – nuveda į pavėsį“, – juokėsi J.Lapatinskas. 

Paklaustas apie galimą šeimos pagausėjimą dainininkas tik nusišypso: ir jis, ir Miglė jaučiasi tam pasiruošę, taigi tikėtis gražios naujienos galima bet kada. „Žiūrėsime, kaip Dievas duos, ir būsime laimingi. Norėtume turėti vaikelį. Tačiau vien norai nereiškia, kad viskas bus greitai ir lengvai“, – sakė jis. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai