Po M.Markle šeimos dramos paskutinę minutę keičiamas karališkųjų vestuvių planas

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-18 12:13
Penktadienį vidurdienį Kensingtono rūmai išplatino pranešimą, kad keičiamas šeštadienį vyksiančių karališkųjų vestuvių planas. Kadangi Meghan Markle (36) tėvui Thomui Markle (73) prieš kelias dienas buvo atlikta širdies operacija, jis negalės palydėti nuotakos prie altoriaus. Ši garbinga pareiga atiteko jaunikio princo Harry tėvui Velso princui Charlesui.

„Panelė Meghan Markle paprašė Jo Karališkosios Didenybės Velso princo palydėti ją prie altoriaus per vestuves Šv. Jurgio koplyčioje. Velso princas džiaugiasi, kad panelę Markle į karališkąją šeimą priimti gali tokiu būdu“, – rašoma rūmų pranešime.

Tai paneigė ilgai sklandžiusias kalbas, kad prie altoriaus Meghan palydės jos motina Doria Ragland. Palaiminimą atlikti šią garbingą pareigą jai suteikė pats T.Markle.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad po trečiadienį atliktos širdies operacijos Thomas vis dar guli ligoninėje. Čia jis praleis artimiausias kelias dienas. Net labai norėdamas T.Markle negalėtų atskristi į Europą dėl dukters vestuvių.

„Deja, mano tėvas nedalyvaus mūsų vestuvėse. Visada rūpinausi savo tėvu ir tikiuosi, kad jam bus suteikta erdvė rūpintis savo sveikata.

Noriu padėkoti visiems už tiek daug palaikančių žinučių. Noriu kad žinotumėte, kaip stipriai mes su Harry norime šį šeštadienį pasidalyti savo ypatingąja diena su jumis“, – ketvirtadienio popietę į visuomenę kreipėsi Meghan.

T.Markle ištiko širdies smūgis prieš daugiau nei savaitę. Nuo tos dienos jo būklė tik prastėjo. Prie to prisidėjo ir skandalas, kurį sukėlė pats Thomas, susitaręs su paparacais dėl surežisuotų nuotraukų gatvėje.

vida_press_7.09113418
vida_press_7.09113418

Naujausi straipsniai