Po kovos su tėvu – džiugios permainos Britney Spears gyvenime: susižadėjo su Samu Asghari

Britney Spears ir Samas Asghari / Socialinių tinklų ir Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-13 08:01
Atlikėjos Britney Spears (39) gyvenime pastaruoju metu – itin daug permainų ir visos jos, tikėtina, geros – dainininkė paskelbė susižadėjusi su mylimuoju!

B.Spers instagrame paskelbė video įrašą, kuriame demonstruoja sužadėtuvių žiedą, o šalia šypsosi jos išrinktasis – Samas Asghari (27).

„Negaliu tuo patikėti!!!“ – toks laimės kupinas prierašas lydi minėtą video įrašą.

Apie tai, kad pasipiršo mylimajai, savo instagrame paskelbė ir pats Samas Asghari, pasidalijęs nuotrauka, kurioje jiedu bučiuojasi.

Šią akimirką pridengia įžūliai atkištas Britney pirštas, ant kurio spindi sužadėtuvių žiedas.

Pora susitikinėja nuo 2016 metų. 

Visai neseniai įvyko dar vienas džiugus ir ilgai lauktas popatlikėjos gyvenimo pokytis: Britney Spears tėvas Jamie Spearsas pateikė netikėtą prašymą nutraukti prievartinę garsios dukros kontrolę, kuri tęsėsi 13 metų.

Britney Spears tėvas pateikė dokumentus Los Andželo teismui, siekdamas nutraukti 13 metų trukusį globos susitarimą, pagal kurį jis prižiūrėjo jos gyvenimą ir finansus.

Jamie Spearsas sakė, kad priimti šį sprendimą leido „naujausi įvykiai“, susiję su jo dukra: jie kelia abejonių, ar dar būtina prižiūrėti popmuzikos žvaigždės asmeninius reikalus. Jis rašė, kad jo dukra „turi teisę į tai, kad šis teismas dabar rimtai apsvarstytų, ar ši globa nebėra reikalinga“.

Atlikėjos tėvo ieškinys teismui pateiktas praėjus dviem mėnesiams po to, kai B.Spears teismui pateikė šokiruojantį liudijimą apie tėvo vykdytą kontrolę, ragindama nedelsiant nutraukti prievartinę globą.

Jamie Spears ir Britney Spears / SCANPIX nuotr.
Jamie Spears ir Britney Spears / SCANPIX nuotr.

Apie galimą Britney Spears pergalę kalbėta jau rugpjūtį. „ABC News“ skelbė gavusi dokumentus, kuriuose nurodyta, jog J.Spearsas teismui pateikė prašymą, ketindamas atsisakyti dukters globos. J.Spearso advokatas tokio sprendimo priežastimi nurodė viešu tapusį ginčą su B.Spears.

B.Spears advokatas Mathew‘as Rosengartas tokį atlikėjos tėvo žingsnį pavadino didele pergale. M.Rosengartas dar liepą teismo reikalavo, kad iš J.Spearso būtų atimtos jo dukros globos teisės.

„Džiaugiamės, kad Jamie'is Spearsas ir jo advokatas pripažino, kad tėvas turi atsisakyti globos teisių“, – rašė dainininkės advokato Mathew Rosengarto pranešime.

Britney Spears atsikratyti tėvo kontrolės per pastaruosius dvejus metus bandė jau du kartus. Popmuzikos žvaigždė apibūdino jų santykius kaip „įžeidžiančius“ ir atsisakė koncertuoti jam vadovaujant. Šių metų birželį popmuzikos žvaigždė pirmą kartą kalbėjo atvirame teismo posėdyje ir pripažino, kad tėvas ją kontroliavo „100 000 procentų“.

„Esu traumuota. Aš tiesiog noriu, kad mano įprastas gyvenimas sugrįžtų“ , – posėdžio metu kalbėdama nuotoliniu būdu teigė atlikėja. 

Naujausi straipsniai