Po kovos su sunkia liga mirė buvęs „Ignitis“ generalinis direktorius Darius Montvila

Darius Montvila / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: 15min
AA

Po kelerius metus trukusios kovos su lėtine liga mirė buvęs energetikos bendrovės „Ignitis“ generalinis direktorius Darius Montvila. Liūdna žinia šeštadienį pasidalijo D.Montvilas sutuoktinė Rasa Montvilė.

„Darius kelis metus kovęsis su sunkia nepagydoma liga, nualinusią jo kūną, baigė savo žemiškąją kelionę ir iškeliavo į amžinybę“, – feisbuke rašė R.Montvilė.

„Visada stiprus, visada kovojantis, kitų įkvėpėjas ir mokytojas, be galo pozityvus, turintis puikų humoro jausmą, visur ir visada matęs tik šviesiąsias gyvenimo puses, buriantis ir traukiantis žmones. Tai jis ....Jis visada gyveno pilna jėga, imdamas iš gyvenimo viską bei atiduodamas visą save gyvenimui ir mėgstamai veiklai. Visada dalino save kitiems.

Amžinai jo pasiilgsiu. Darius visada gyvens mano širdyje ir mintyse. Pasiilgsiu nuolat besišypsančių akių, skardaus sąmojo ir išminties žodžių žaismo, neįtikėtinos valios nepasiduoti.....

O dabar buriuok pasikinkęs visatos vėją, džiazuok su ryškiausiomis galaktikos žvaigždėmis, tvirtai laikyk raketę mušdamas kamuoliuką kosminiuose kortuose. Visad mums liksi įkvepėjęs, mokytojas, ieškotojas, organizatorius, kompanijos siela....

Aš tikiu, kad mirties nėra, tiesiog siela palieka pavargusį kūną....

Myliu tave, Pusele.

Su skausmu ir meile...... Pelenai į pelenus, dulkės į dulkes.....", – socialiniuose tinkluosė paskelbė R.Montvilė.

Darius Montvila / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Tarptautinės energetikos bendrovės „Ignitis grupė“ dukterinės bendrovės „Ignitis“ generalinio direktoriaus ir valdybos nario pareigas D.Montvila paliko 2021-ųjų pavasarį. Sunki lėtinė liga jam buvo diagnozuota dar metais anksčiau.

Skaitykite daugiau