Po konflikto namuose su žmona Monika neblaivus Aleksandras Pogrebnojus naktį leido ir areštinėje, ir ligoninėje

Aleksandras Pogrebnojus su žmona Monika / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-13 10:07
Naktį iš sekmadienio į pirmadienį būdamas neblaivus dizaineris Aleksandras Pogrebnojus (45) kaip įtariama, trenkė savo žmonai Monikai Račiūnaitei (24) per veidą ir dėl to atsidūrė areštinėje, praneša portalas Žmonės.lt.

Vilniaus policija portalui 15min.lt patvirtino, kad sekmadienį apie 23.44 val. buvo gautas pranešimas, jog Šv. Stepono gatvėje, savo namuose, girtas vyras triukšmauja, stumdosi, namuose yra 1 metų ir 4 mėn. kūdikis.

Nuvykę į įvykio vietą policijos patruliai sulaikė ir į Vilniaus m. 3-iąjį policijos komisariatą pristatė Aleksandrą Pogrebnojų, jam nustatytas 1,5 promilės girtumas. Įtarus, kad dizaineris pakėlė ranką prieš savo žmoną Moniką Račiūnaitę, pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyras buvo uždarytas į areštinę.

Apie 3 val. nakties A.Pogrebnojus buvo pristatytas į Vilniaus ligoninę. Jam suteikta pagalba dėl kaktos nubrozdinimo. Vyras tvirtino, kad jį nuskriaudė žmona. Po medikų apžiūros dizaineris buvo grąžintas atgal į areštinę.

Pirmadienį 13 val. dizaineris buvo apklaustas policijoje.

Šiuo metu man per sunku komentuoti situaciją, – portalui Žmonės.lt sakė M.Račiūnaitė.

Portalui Žmonės.lt pirmadienio rytą susisiekus su M.Račiūnaite, moteris sunkiai tramdė emocijas: „Paskambinkite kitą dieną, šiuo metu man per sunku komentuoti situaciją...“ Monika dėl patirto šoko nesuvaldė ašarų.

Drauge – beveik trejus metus

M.Račiūnaitė ir A.Pogrebnojus susituokė 2012-ųjų gegužės 26-ąją Varėnos rajone. Tų pačių met rugpjūčio 31-ąją pora susilaukė pirmagimio Mykolo.

Monika ir Aleksandras buvo pažįstami jau seniai. Monika yra demonstravusi Aleksandro ir jo kolegės Vidos Simanavičiūtės kurtus drabužių modelius. O 2011-ųjų pavasarį socialiniame tinkle „Facebook“ dizaineris ir manekenė pasiskelbė esantys pora. „Tiesiog taip išėjo – ėmiau ir įsimylėjau. Visiškai netikėtai ir neplanuotai...“, – tąsyk sakė A.Pogrebnojus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai