Po koncerto „Siemens“ arenoje Linas Adomaitis ruošia oficialų vakarėlį

Linas Adomaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-19 10:19
Penktadienį, gruodžio 21 d., Vilniaus „Siemens“ arenoje turo „Vandenynai“ koncertą surengsiantis dainininkas Linas Adomaitis gerbėjams paruošė ypatingą staigmeną. Vakaras nesibaigs nuskambėjus paskutiniams akordams. Iškart po koncerto atlikėjas ištikimiausius klausytojus kviečia į oficialų vakarėlį, kuris vyks arenos BMW klube.

L. Adomaitis – vienas mylimiausių šalies atlikėjų ne tik dėl atliekamos muzikos, bet ir nesuvaidinto nuoširdumo, šilto bendravimo. Nors atlikėjas po kiekvieno didžiausio gyvenimo turo „Vandenynai“ koncerto mielai bendraus su jo laukiančiais gerbėjais, publikai Vilniuje jis dovanos dar daugiau. Po pasirodymo arenos BMW klubas virs jaukia erdve su specialiu apšvietimu, čia toliau skambės gražiausios L. Adomaičio melodijos, o vakarėlio akimirkas fiksuos profesionalus fotografas.

„Po išskirtinių pasirodymų arenos BMW klube jau turėjome ne vieną oficialų vakarėlį. Po kiekvieno jų sulaukdavome žiūrovų palaikymo ir prašymo tokius vakarėlius rengti dažniau. L. Adomaičio gerbėjų kariauna ypač didelė, tikimės juos visus po koncerto pamatyti vakarėlyje ir pratęsti linksmybės. Tai bus puiki proga ne tik, nusifotografuoti, bet ir gauti žvaigždės autografų. Juk kompaktinė plokštelė ar kita dovanėlė su atlikėjo parašu įgauna kur kas didesnę vertę, tad tai gera proga kalėdinę dovaną paversti dar ypatingesne“, – sako „Siemens“ arenos generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

„Siemens“ arenoje atlikėjas ne tik bendraus su klausytojais, dalins autografus, fotografuosis. Koncerto metu ir po jo žiūrovai vieni pirmųjų galės įsigyti naujausią L. Adomaičio albumą „Vandenynai“. Viešoje prekyboje albumas pasirodys tik vasario pabaigoje. Gerbėjai taip pat galės įsigyti ir kitos atlikėjo atributikos.

„Nekantriai laukiu turo koncertų ir susitikimo su gerbėjais. Po koncertų visuomet stengiuosi šiek tiek pabendrauti su kiekvienu manęs laukiančiu. Džiaugiuosi, kad „Siemens“ arenoje tam turėsime ypatingas sąlygas ir jaukioje aplinkoje galėsime pratęsti vakarėlį“, – sako L. Adomaitis ir kviečia neskubėti pasibaigus koncertui.

Po pasirodymo įėjimas į arenos BMW klubą bus laisvas visiems, nesvarbu, kurioje vietoje žiūrovas turėjo įsigijęs bilietą. Tiesa, esant itin dideliam gerbėjų antplūdžiui, arenos apsaugos darbuotojai gali riboti patenkančių į BMW klubą skaičių.

Pirmasis L. Adomaičio turo „Vandenynai“ koncertas vyks šiandien Panevėžio „Cido“ arenoje. Rytoj atlikėjas su gerbėjais sveikinsis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, penktadienį – Vilniaus „Siemens“ arenoje, o šeštadienį turą vainikuos koncertu savo mieste, Kauno „Žalgirio“ arenoje. Didžiausiuose ir galingiausiuose koncertuose savo karjeroje L. Adomaitis pasirodys kartu su maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamu trigubos sudėties Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Koncertuose skambės populiariausios ir gražiausios L. Adomaičio dainos, taip pat keletas naujų kūrinių, tarp kurių ir dukrytei Saulei skirta daina „Vandenynai“.

Naujausi straipsniai