Po koncerto Deivis Norvilas atsidūrė ligoninės priimamajame: „Pajutau veriantį skausmą“

Deivis Norvilas / G.Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-09 13:22
Sekmadienio vakarą po koncerto Lazdijų rajone atlikėjas Deivis Norvilas (41) susidūrė su sveikatos problemomis. Vairuodamas automobilį dainininkas pajuto didžiulį skausmą, tad atlikėją žmona Renata Norvilė nuvežė į ligoninę. 

„Inkstuose gydytojai rado akmenį. Teko naktį praleisti ligoninėje. Na, ir naktelę turėjau, bet dabar jau esu namie, viskas gerai“, – portalui Žmonės.lt sakė Deivis.

D.Norvilas pasakojo, kad savaitgalį kartu su žmona vyko į koncertus. Du pasirodymus turėjęs atlikėjas teigė blogai pasijutęs dar šeštadienį, prieš pirmąjį koncertą Šilalėje, tačiau į organizmo siunčiamus signalus jis dėmesio tąkart nekreipė.

„Jau prieš pirmą pasirodymą organizmas man bandė kažką pasakyti. Man sukosi galva. Taip sunkiai atlaikiau koncertą, vos nuo scenos nenukritau... Tikrai nesupratau, kame reikalas, tačiau tęsiau savo darbą. O ką darysi“, – pasakojo jis.

Darbų gausoje besisukantis D.Norvilas tuomet svarstė, kad blogai pasijuto dėl nuovargio, tad sekmadienį išsiruošė į kitą pasirodymą, vykusį Lazdijų rajone.

„Atlaikiau ir tą koncertą su Renata, viskas kaip ir neblogai. Grįžome į Vilnių, parvežėme Renatos draugę ir aš staiga pajutau, kad jau nebegaliu pasukti vairo. Man taip staigiai pradėjo skaudėti šoną, pajutau veriantį skausmą. Nors iki tol dvi valandas vairavau ir viskas buvo gerai“, – atviravo D.Norvilas.

Didžiulį skausmą pajutęs Deivis paprašė žmonos Renatos vairuoti automobilį, nes pats to padaryti jau nebegalėjo. R.Norvilė sutuoktinį nuvežė į Vilniaus universiteto ligoninę Santaros klinikas.

„Išlipau iš automobilio, paprašiau, kad Renata vairuotų, bet žiūriu, jog jau nebegaliu įsėsti į mašiną. Prakaitas tik išpylė. Vargais negalais įsėdome ir nuvežė mane visą susirietusį į ligoninę. Jau nelabai galėjau pajudėti, tai ligoninėje pirmą kartą vežimėlyje teko pasėdėti“, – pasakojo jis.

Koncerto pratęsimas... P.S. ačiū visiems už rūpestį! Įsirideno Puntukas man į inkstą ir kol kas atsisako išlipti...😉 Ačiū Santariškių priėmimo komandai už rūpestį ir pagalbą! Jau link namų riedu...

Posted by Deivis Norvilas on 2021 m. rugpjūčio 8 d., sekmadienis

Ligoninėje naktį praleidęs D.Norvilas džiaugiasi, kad Santaros klinikų medikai greitai suteikė reikiamą pagalbą. Kol kas dėl inkstuose aptikto akmens atlikėjui operacija atlikta nebuvo – gydytis Deivis bandys natūraliais būdais. 

„Nors inkstų akmuo dar nepasišalino, tačiau tikiuosi, jog operacijos neprireiks. Dabar jaučiuosi gerai. Bandysime natūraliai jį išplauti, o ar pavyks – matysime“, – pasakojo dainininkas.

„Iš tiesų, patekęs į ligoninę tik darkart įsitikinau, koks sudėtingas medikų darbas. Aplink mane buvo įnoringų pacientų, o gydytojams reikia su viskuo susitvarkyti – ir gydyti, ir išklausyti“, – sakė jis.

Paklausus, ar anksčiau galėjo numatyti, kad užklups sveikatos bėdos, D.Norvilas pasakojo jokio skausmo nejutęs – tik nuovargį.

„Tikrai nejutau jokių skausmų, tačiau jau kurį laiką vis neturėjau jėgų, vis galva pasvaigdavo. Galvojau, kad nuo nuovargio. Ir staiga, opa, bevairuojant aplankė aštrus skausmas“, – dalijosi D.Norvilas.

Naujausi straipsniai