Po koncerto – „Beissoul & Einius" raminanti piliulė

„Beissoul & Einius“ / Dmitry Komissarenko nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-27 11:55
Kvapas, melodija – štai kas puikiausiai išsaugo ir, užsigeidus, iššaukia patirtą brangią emociją bei prisiminimą. Elektroninės muzikos ir mados duetas „Beissoul & Einius“ visada turėjo jautrius čiuptuvus gyvenimui, todėl išleido naują vaizdo singlą „Mr.Life“. Tai neseniai vykusio dueto koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje įamžinimas bei dovana gerbėjams.

„Genijai“, „Jie – geriausia, kas nutiko Lietuvai po Gedimino sapno“, „Dėl jų neprarandu tikėjimo, kad žmonija ir ši planeta bus išgelbėta“ – taip klausytojai apibūdina „Beissoul & Einius“ duetą.

Meilės ir pagarbos jie nusipelno ne tik kūryba – dueto neišvysi muzikos apdovanojimų ceremonijose, juos jau apdovanojo pati gamta. Jų neišvysi madinguose siautulinguose vakarėliuose, nes geriausius šou jie surengia patys klausytojų pilnose arenose.  Jie net kuria drabužius – ne tik sau, bet  visas kolekcijas: neseniai su kviestiniais britų šokėjais pristatyta trečioji kostiumų kolekcija „Passive Aggressive“, modelius demonstravo ir žinomas šalies kovotojas Arnoldas Misiūnas. 

„Beissoul & Einius“ kažkaip sugeba egzistuoti už šou verslo ribų, negana to, sukūrė atskirą Electrofashion pasaulį. Netrukus jis bus atskleistas pusės tūkstančio puslapių vizualinėje autobiografijoje „Electrofashion“.  

Pasirinkta gyvenimo bei kūrybos filosofija sutalpinta į naująjį  vaizdo singlą „Mr.Life“ – tai kūrinys iš trečiojo studijinio albumo „White Crow“.  Jame užkoduota žinia „baltoms varnoms“. Ir kas tik nėra jomis buvęs ar bent trumpam atsidūręs tokioje padėtyje! Singlas tinka bet kurio metų laiko vakarams bei naktims įprasminti, jis skaidrus ir kiekvienam artimas.

„Albumo „White Crow“ pavadinimas gimė tą pačią sekundę, kai tik įkėlėme koją į šį pasaulį, tik prireikė laiko tai suprasti, – juokauja dueto siela Artūras Žabas-Beissoul. –  Vieniems mes keisti, kitiems nesuprantami, tretiems nepriimtini, bet esame ištikimi sau ir kūrybai. Pagrindinis mūsų dueto tikslas – daryti tik tai, ko patys norime, kas labiausiai džiugina.

„Beissoul & Einius“ muzikografijoje įrašytas albumas „Laikas paikas“ (2014), mini albumas EP „Chamillion“ (2015), #asecretcontract (2017) ir „White Crow“ (2019).

Naujausi straipsniai