Po Kobe Bryanto mirties – nesutarimai jo šeimoje: Vanessa Bryant kaltina savo motiną šmeižtu

Sofia Laine ir Vanessa Bryant / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-23 09:58
Tragiškai žuvusio krepšininko Kobe Bryanto šeimoje po jo mirties ėmė aštrėti nesutarimai. Kobe našlės Vanessos Bryant mama Sofia Laine šią savaitę duodama interviu „Univision“ teigė, kad dukra ją varė iš namų ir liepė atiduoti automobilį, kuriuo ji naudojosi. Po tokio akibrokšto viešai prabilo ir 38-erių Vanessa.

Sofiai Laine sumenkinus dukrą ir jai papriekaištavus dėl elgesio pastaraisiais mėnesiais, Kobe Bryanto žmona nusprendė pakomentuoti savo motinos ir vaikų močiutės žodžius, rašo „People“. Sofia Laine vyro ir vaiko netektį išgyvenusią Vanessą apkaltino iš jos atėmus turtą.

„Mano vyras ir dukra netikėtai mirė, tačiau mano mama turi įžūlumo duoti interviu televizijai, kalbėdama apie mane neigiamai ir lieti ašaras dėl automobilio. Namai, kuriuos ji minėjo, niekada nebuvo užrašyti jos vardu“, – kalbėjo V.Bryant.

Kobe ir Vanessa Bryantai su dukromis Natalia, Gianna, Bianka ir Capri/Socialinių tinklų nuotr.
Kobe ir Vanessa Bryantai su dukromis Natalia, Gianna, Bianka ir Capri/Socialinių tinklų nuotr.

„Ji paslėpė visus savo deimantinius papuošalus, ištuštino namus, kuriuos suteikiau, ir išgabeno baldus į saugyklą, kad atrodytų taip, lyg būtų be paramos“, – pridėjo ji.

Pasak, V.Bryant kartu su Kobe jie jos mamą rėmė pastaruosius 20 metų.

„Po vyro ir dukros mirties jos šalia  fiziškai nebuvo, o ir emociškai ji nepalaikė mano dukterų ar manęs. Eidama į priekį matau, kas yra svarbiausia mano mamai ir tai skaudina. Tikiuosi, kad šis viešas mūsų asmeninių santykių transliavimas čia sustos“, – kalbėjo ponia Bryant.

Primename, jog K.Bryantas sausį žuvo per sraigtasparnio katastrofą netoli Los Andželo. Jam buvo 41 metai. Tuomet gyvybės neteko dar aštuoni žmonės, įskaitant krepšininko dukrą Gianną.

K.Bryantas visą 20 metų trukusią sporto karjerą žaidė klube „Lakers“. Per šį laikotarpį jis padėjo savo komandai iškovoti penkis NBA titulus. Jis 18 kartų žaidė NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, o 2018 metais buvo pripažintas naudingiausiu lygos žaidėju, taip pat padėjo Jungtinėms Valstijoms iškovoti auksą per 2008-ųjų Pekino olimpiadą ir 2012-ųjų žaidynes Londone.

Naujausi straipsniai