Po keturių mėnesių draugystės Minske susituokė Alesia Litvinionok ir Romualdas Mačiulis

Alesia ir Romualdas Mačiuliai / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-06-12 20:09
Verslininkas Romualdas Mačiulis (30) ketvirtadienį Minske vedė savo išrinktąją, verslininkę Alesią Litvinionok (35), praneša Žmonės.lt.

Pora oficialiai savo santuoką įteisino Minske, mat, kaip portalui Žmonės.lt sakė pats R.Mačiulis, taip buvo paprasčiau dėl pavardės keitimo, mat pora norėjo, kad šeima turėtų bendrą pavardę – Mačiulis. Alesia Litvinionok po santuokos tapo Alesia Mačiulis.

„Šiandien savo santuoką oficialiai užregistravome, o didelės šventės nedarėme, ją padarysime ateityje ir, tikėtina, užsienyje. Minske šventė įvyko todėl, kad buvo taip paprasčiau dėl pavardės keitimo – Lietuvoje kol kas taip negalima, o mes norėjome bendros pavardės“, – portalui Žmonės.lt sakė R.Mačiulis.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Paklaustas, kodėl suskubo taip greitai vesti savo išrinktąją prie altoriaus, R.Mačiulis stebėjosi, kodėl esant tvirtiems santykiams reikėtų dar kažko laukti. Verslininkas tikino, kad jiedu su Alesia jau nuo pirmųjų draugystės dienų suprato, kad labai tinka vienas kitam, kad sutampa judviejų požiūriai, o ir charakteriai, anot Romualdo, labai panašūs.

„Mes manome, kad jeigu pora apsisprendžia dėl santuokos, tai nebėra priežasčių to atidėdinėti ir kažko laukti. Žmonės dažnai dvejoja, neapsisprendžia, nori kažkaip patikrinti savo antrąją pusę, ieško kažkokių minusų – bet juk jeigu jų ieškosi, tai ir rasi. Jau mūsų draugystės pradžioje Alesiai pasiūliau tuoktis, o ji sutiko. Jeigu sutinki žmogų, kuris yra tau skirtas, reikia iškart dėti visas pastangas, kad galėtum būti su juo kartu. Daug žmonių pražiopso savo laimę – Lietuvoje daug tokių neryžtingų vyrų, kurie dvejoja, o paskui praradę gailisi“, – atviravo R.Mačiulis.

Jeigu sutinki žmogų, kuris yra tau skirtas, reikia iškart dėti visas pastangas, kad galėtum būti su juo kartu.

„Nuo tos dienos, kai mudu pradėjome susitikinėti, nė karto nesudvejojome dėl savo santykių, todėl jeigu ne popierizmas, mūsų santuoka būtų įvykusi ir dar anksčiau. Mes labai mylime vienas kitą ir norime būti kartu“, – pridūrė laimingas jaunikis.

Šiuo metu laimingi jaunavedžiai mėgaujasi romantiška vakariene ir planuoja sugrįžti atgal į Lietuvą.

Portalas Žmonės.lt primena, kad pora atsitiktinai susipažino vasario mėnesį Vilniaus rotušėje vykusiame labdaros renginyje Vienos pokylis, po kurio ir pradėjo susitikinėti.

R.Mačiuliui ši santuoka – antroji, vyras iš pirmųjų santykių turi sūnų ir dukterį. Alesia prie altoriaus žengė trečiąjį kartą – moteris žiemos pabaigoje išsiskyrė su vyru, verslininku Artūru Litvinionok.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai