Po kelių mėnesių Shakirai ir Gerardui Pique gims antras sūnus

Shakira ir Gerardas Pique / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-10 08:00
Dainininkė Shakira (37 m.) atskleidė, kokios lyties kūdikio laukiasi – jai ir futbolininkui Gerardui Pique (27 m.) gims dar vienas sūnus.

Kad laukiasi antrojo vaiko, dainininkė rugpjūtį patvirtino ispaniškai žurnalo „Cosmopolitan“ versijai. Tame pačiame interviu atlikėja atskleidė ir vaikelio lytį.

„Seksualioji dainininkė patvirtino, kad Milanas greitai turės mažą broliuką“, – anonsuodami rugsėjo numerį skelbė „Cosmopolitan“.

Dainininkės tėvai Nidia Ripoll ir Williamas Mebarakas Chadidas žurnalui „Hola!“ taip pat patvirtino, kad jų dukra laukiasi dar vieno sūnaus.

„Mes labai laimingi. Ji laukiasi berniuko – žaidimų draugo Milanui“, – sakė Milano ir būsimojo vaikelio seneliai.

Shakiros ir Gerardo Pique pirmagimis Milanas, kuriam dabar yra metai ir devyni mėnesiai, didžiuoju broliu taps ateinančių metų pradžioje.

Pora susipažino per 2010 metų pasaulio futbolo čempionatą Pietų Afrikos Respublikoje, o 2011 metų pradžioje apie savo santykius paskelbė viešai.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Antradienio vakarą Shakira ir Gerardas Pique Barselonoje žiūrėjo krepšinio varžybas tarp Slovėnijos ir JAV rinktinių. Mylimieji akivaizdžiai gerai leido laiką ir nevengė viešai demonstruoti šiltų jausmų vienas kitam. Nėščios Shakiros pilvukas jau po truputį pradėjo ryškėti, tačiau jį maskavo juoda palaidinė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai