Po karantino Lietuvoje Edita Gozzoli gimtadienį sutinka Italijoje: dukra nustebino jautriu sveikinimu

Edita Gozzoli su šeima mėgaujasi baseino malonumais Italijoje/Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-11 13:18
Liepos 11-ąją profesionali šokėja Edita Gozzoli švenčia 41-ąjį gimtadienį. Žinoma moteris jį su visa šeima sutinka Italijoje, į kurią sugrįžo po ilgo karantino Lietuvoje.

Žmonės.lt kalbinta Edita pasakojo, kad gimtadienį švęs prie baseino, jaukiame vakarėlyje kartu su draugais ir šeima. Moteris džiaugėsi, kad dabar jie turi galimybę pabūti vėl visa pilna šeima – Italijoje kartu su jais laiką leidžia ir Editos vyro Mirko dukra Brenda iš pirmosios santuokos, taigi visi trys vaikai – Brenda, Evita ir Romeo jau dabar mėgaujasi puikiu oru ir baseino malonumais.

E.Gozzoli pasakoja, kad gimtadieninė nuotaika puiki jau iš pat ryto, nes staigmenos prasidėjo vos pramerkus akis: „Šiandien atsikėlusi radau man pagamintus pusryčius ir nuostabų eilėraštį, kurį sukūrė Evita.“

Edita Gozzoli su šeima mėgaujasi baseino malonumais Italijoje/Asmeninio albumo nuotr.
Edita Gozzoli su šeima mėgaujasi baseino malonumais Italijoje/Asmeninio albumo nuotr.

Prasidėjus pasaulinei koronaviruso pandemijai ir Italijoje susiklosčius itin sudėtingai situacijai, pora su vaikais Evita ir Romeo grįžo į Lietuvą ir karantiną praleido Editos gimtinėje. Moteris pasakojo, kad sutuoktiniui sprendimas palikti savo gimtąją šalį tokiam ilgam laikui buvo gana sudėtingas, tačiau galiausiai Kaune įsikūrusi pora laiką Lietuvoje įvertino kaip tam tikrą galimybę.

„Labai džiaugiuosi, kad pagyvenome Lietuvoje, nes Evita praleido daugiau laiko su savo tėčiu, o Romeo pramoko lietuviškai“, – džiaugėsi pašnekovė.

Daugiausiai laiko Italijoje praleidžianti šeima tikisi, kad atėjus rudeniui žadama antroji koronaviruso banga neužklups, nes šiai šaliai tai buvo itin skaudi patirtis, pareikalavusi tūkstančių aukų.

„Italijoje teko prisiminti kaukių dėvėjimą uždarose patalpose, bet šiaip, panašu, kad gyvenimas grįžta į savo vėžes. Kaip ir visas pasaulis, taip ir mes, meldžiamės, kad antroji Covid-19 banga taip ir neateitų“, – vylėsi E.Gozzoli.

Naujausi straipsniai