Po karantino L.Adomaitis į sceną grįžo su naujomis idėjomis: „Supratau, kaip myliu savo darbą“

Lino Adomaičio koncertas „Vasaros terasoje“/ Gabrieliaus Jauniškio ir Joanos Suslavičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-19 09:41
Vilniaus „Vasaros terasoje“ ketvirtadienio vakarą, kaip ir kasmet, savo koncertą surengė Linas Adomaitis. Tai jau antrasis vakaras, kai Lietuvoje leidžiami dar didesni renginiai, tačiau su ne daugiau nei 700 žmonių, užtikrinant saugų atstumą. Didesnis žmonių kiekis sukūrė kur kas ypatingesnę atmosferą – „Vasaros terasa“ dainuojant Linui Adomaičiui tiesiog ošė.

„Tai yra ypatingai jauki erdvė, kurioje renkasi patys šviesiausi ir nuostabiausi žmonės. Man labai gera čia koncertuoti kasmet“ – po koncerto komplimentų bene aktyviausiai sostinės terasai negailėjo atlikėjas.

Ne tik atlikėjams teko luktelėti

Po karantino L. Adomaitis į sceną sugrįžo su nauja energija ir idėjomis, tačiau būtent šiam vakarui pasirinko sudainuoti geriausius visų laikų savo hitus. Kartu su Linu publika niūniavo „Tavo spalvos“, „Ar tu ją matei?“, „Lūpos, kaip vyšnios“, „Aš pavydžiu sau“, „Saulės pėdomis“, „Vandenynai“ ir kitus daugeliui puikiai pažįstamus kūrinius.

Lino Adomaičio koncertas „Vasaros terasoje“/ Gabrieliaus Jauniškio ir Joanos Suslavičiūtės nuotr.
Lino Adomaičio koncertas „Vasaros terasoje“/ Gabrieliaus Jauniškio ir Joanos Suslavičiūtės nuotr.

„Po užsidarymo namuose, supratau, kaip stipriai myliu savo darbą, muziką bei sinergiją tarp scenos ir publikos“, – atviravo Linas, tačiau tuo pačiu į pandemijos iššauktą karantiną ir pertrauką nuo koncertų jis linkęs žiūrėti pozityviai.

„Juk visi suprantame, kad ne tik atlikėjams, bet apskritai visiems sektoriams teko luktelėti. Visada sakiau ir sakysiu, kad optimizmas, net ir tokiomis aplinkybėmis yra neišmatuojamai vertingesnis už pesimizmą.“

„Vasaros terasai“ šiemet penkiolika

Visą vasarą ir iki pat rugsėjo pabaigos „Vasaros terasoje“ suplanuoti renginiai. Dar šią savaitę ant scenos čia lips „Saulės kliošas“ ir Inga Jankauskaitė. Ateinančios savaitės programą nuo pirmadienio atidarys „G&G Sindikatas“.

Taip pat jau birželio 27 d. „Vasaros terasa“ organizuoja savo pirmąją gimtadienio šventę! Tačiau šiai vietai metų jau gerokai daugiau nei vieneri. Ši ypatinga Vilniaus terasa švęs penkioliktąjį sezoną, o tai reiškia ir penkioliktąją vasarą, kai čia kasdien vyksta renginiai – koncertai, vakarėliai, turgeliai ir įvairiausi kiti užsiėmimai.

„Vasaros terasos“ gimtadienio šventėje, organizuojamoje kartu su „Minimal Mondays“, gros būrys klubinėje scenoje gerai žinomų didžėjų.

Naujausi straipsniai