Po kaltinimų vaikų išnaudojimu Michaelo Jacksono kūrybai – blokas

Michaelas Jacksonas (2005 m.) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dokumentinis filmas „Leaving Neverland“ sulaukia vis daugiau pasaulio dėmesio. Popkaraliumi tituluojamas Michaelas Jacksonas rimtai kaltinamas vaikų išnaudojimu.

Apie Michaelo Jacksono iškreiptą seksualinį apetitą buvo kalbėta ir anksčiau, kai praėjus beveik septyneriems metams po dainininko mirties, jo viloje buvo rastos kompromituojančios nuogų vaikų nuotraukos. Tačiau po šiais metais pasirodžiusio filmo „Leaving Neverland“ visuomenės kaltinimai ir reakcija dar labiau paaštrėjo.

Muzikantas Michaelas Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Britų režisierius ir prodiuseris Danas Reedas juostoje gilinasi į dviejų dabar jau suaugusių vyrų – Wade’o Robsono ir Jameso Safechucko – kaltinimus velioniui dainininkui dėl vaikystėje patirtos seksualinės prievartos. Filmas – sukrečiantis.

Pasirodžius šiam filmui, net trys radijo stotys (Kanadoje, Nyderlanduose ir Naujoje Zelandijoje) nusprendė nebegroti jo dainų.

„Nova Entertainment“ grupės kompanijos direktorius sakė: „Sprendimas, kurį priėmėme, priklauso nuo tiesioginio ryšio su publika ir dabartinio konteksto.“

Taip pat šią savaitę iš Mančesterio (Didžioji Britanija) futbolo muziejaus buvo pašalinta M. Jacksono skulptūra.

Muziejaus atstovas pranešime spaudai sakė, jog iš tikrųjų žengti šį žingsnį buvo nuspręsta dar prieš M. Jacksonui mestus kaltinimus.

Skaitykite daugiau