Po kalbų apie skyrybas – V.Budraitytė ir G.Naujokas parduoda namus: įsikūrė Graikijoje

Vaiva Budraitytė ir Gaudentas Naujokas / BNS ir LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Karas, kainos ir kitos krizės žmonėms sujaukė galvas. Vis daugiau svarstančių, ar Lietuvoje saugu. O jei saugu, tai ar reikia ruoštis pavojams? Ir kaip ištverti sunkmetį? Vienas iš variantų – emigracija. Pastarąjį pusmetį skaičiai – vėl rekordiniai. Tiesa, kol vieni bėga ir šluoja būstus Kipre, Graikijoje ar Tenerifėje, kiti ramiausiai investuoja Lietuvoj.

Šefas Rokas Galvonas įsigijo vilą Kipre, o Ingrida Martinkėnaitė iš „69 danguje“ – Gran Kanarijoje. Karybos ekspertas Darius Antanaitis nusipirko sodybą toli nuo žmonių akių. Merūnas gyvena bute, bet turi ir sodybą. Tai – jo šeimos saugi vieta. Natalija Bunkė turi butų pajūryje. Žvaigždės apie savo pirkinius saugiam gyvenimui pasakojo laidoje „KK2 penktadienis“.

Iš Lietuvos į Graikiją pabėgo ir astrologė Vaiva Budraitytė. Prieš gerą mėnesį astrologė Vaiva Budraitytė kartu su vyru Gaudentu Naujoku susipakavo daiktus ir įsikūrė Graikijoje, kurioje jiems – ir šilčiau, ir pigiau, ir ramiau.

Vaiva Budraitytė / Laidos stopkadro nuotr.

Graikijos kaime Vaiva išsinuomojo nedidelį namuką. Būstas – jaukus, aplink jį – citrinų sodas. Netoliese – jūra, nemokamas vandens pramogų parkas. O aplink – draugiški kaimynai. Vaiva sako, kad ilgiau tverti Lietuvoje ji negalėjo: saulės – nematyt, gatvės – purvinos, per žinias – vien blogos naujienos. Ir šitas košmaras – be pabaigos. Astrologę Vaiva Budraitytę ir jos draugus, kurie kartu įsikūrė Graikijoje, čia sužavėjo ne tik klimatas, ramybė, bet ir kainos. Pavyzdžiui, būsto nuoma… Vilniuje miniatiūrinis butukas metams – mažiausiai aštuoni tūkstančiai vien už nuomą. O Graikijos kaime už visą namą citrinų sode netoli jūros ji sumokėjo vos 3,5 tūkst. visiems metams.

„Citrinų sodas, jame stovi 4 tokie nedideli nameliai, gal po 80 kvadratų, miegamieji gal po 15 kvadratų, bendra erdvė kokia 30, dar kokie 5 kvadratai verandėlės“, – „KK2 penktadienyje“ paskojo Graikijoje apsistojusi Vaiva.

Už visas komunalines paslaugas Vaiva iki šiol per mėnesį mokėjo vos 44 eurus. Pasako jos, būstas – pigus, maistas – taip pat ir dar plius tiesiai iš ūkininkių, oras – kaip užsakytas.

„Į restoranėlį kokią šeimyninę kavinuke, nueiti pavalgyti trise, 25 eurai, net su ta pačia kokakola“, – aiškina.

Vaiva Budraitytė ir Gaudentas Naujokas / Dariaus Kučio nuotr.

Vilniuje Vaiva gyveno milžiniškame name. O jos vyras Gaudentas turėjo nedidelį butą. Tačiau pora tą butuką jau pardavė ir Graikijoje įsigijo naują 3 kambarių butą. Naująjį butą Vaiva su Gaudentu nuomos, o patys gyvens name maždaug 120 kilometrų nuo Atėnų. Ir nors pora galutinai neišsižada Lietuvos, jau pradėjo pardavinėti ir Vaivos namą Vilniuje. Įsikūrusi Graikijoje, Vaiva savo klientus konsultuoja nuotoliniu būdu.

Kodėl žvaigždės bėga iš Lietuvos? Ar saugu investuoti savo šalyje? Visos istorijos – jau šį vakarą „KK2 penktadienyje“ 19.30 val. per LNK.

Nuo tamsos ir blogų naujienų Vaiva Budraitytė pabėgo į Graikiją:

Skaitykite daugiau