Po itin sudėtingo nėštumo Jessica Simpson sūpuoja trečiąją atžalą

Jessica Simpson / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-21 08:55
Amerikiečių TV laidų žvaigždė, dainininkė bei dizainerė Jessica Simpson šiuo metu gyvena džiugiomis akimirkomis. Po itin sudėtingo ir komplikuoti nėštumo, moteris pagimdė jau trečią vaikelį. Žinia su gerbėjais Jessica pasidalijo savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„Esame labai laimingi ir didžiuodamiesi pranešame, kad gimė mūsų nuostabioji dukrytė – Birdie Mae Johnson,“ – prie nespalvotos nuotraukos rašė laiminga mama. 

Naujojo šeimos nario nekantriai laukė ir šešerių sulaukusi Maxwell bei penkerių Ace‘as. Šie  viso nėštumo metu nenustojo klausinėti mamos įvairiausių klausimų, kurie neretai prajuokindavo Jessica.

„Kiekvieną dieną sulaukiu linksmų vaikų klausimų, – žurnalui People pasakojo Jessica Simpson. – Jie nori žinoti viską: kaip pas mamytę atsiranda pieno, kaip vaikelis gims, kas būtų, jeigu prie mamytės pilvo pritaisytume garsiakalbį, ar tuomet galėtume bendrauti su kūdikėliu ir pan.“.

View this post on Instagram

Stop growing up! 😢 #MAXIDREW #ACEKNUTE

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Jessicos Simpson nėštumas buvo sunkus ir moteris apie tai nevengdavo kalbėti viešai. Po kūdikio sutiktuvių šventės žinomą moterį beveik du mėnesius kankino bronchitas. Liga tai praeidavo, tai vėl netikėtai prasidėdavo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai