Po istorinės pergalės Anglijos futbolininkai puolė į tribūnas pas artimuosius

Anglijos vyrų futbolo rinktinė švenčia pergalę / Scanpix ir ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-04 18:19
Vėlyvą antradienio vakarą „Spartako“ stadione vyko kova tarp Anglijos ir Kolumbijos futbolo rinktinių. Nugalėtoją teko aiškintis 11 metrų baudinių serijoje – pirmą kartą per Pasaulio futbolo čempionato istoriją anglams pavyko įveikti prakeiksmą ir laimėti baudinių seriją.

Po istorinės pergalės Anglijos futbolininkai buvo euforijoje. Po apsikabinimų su komandos draugais, trenerių štabu, sportininkai nulėkė į tribūnas, kur įtemptą kovą stebėjo jų tėvai, broliai, seserys, žmonos ir vaikai.

Čia sportininkus mylimosios pasitiko aistringais bučiniais, vaikai puolė tėvams į glėbį... Tuo tarpu rezultatyviausias čempionato futbolininkas Harry Kane'as nuskubėjo prie brolio Charlie. Šis persisvėręs per apsauginę tvorelę apsikabino brolį ir pabučiavo jo galvą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Charlie – artimiausias futbolininkui žmogus, atvykęs į Rusiją. Harry sužadėtinė Katie šiuo metu laukiasi antro vaikelio, tad nesiryžo tolimai kelionei ir mylimąjį palaiko būdama Jungtinėje Karalystėje.

Užtat į Rusiją atvyko saugo Dele Alli mylimoji Ruby Mae. Viena seksualiausių futbolininkų mylimųjų tituluojama Ruby antradienį paliko 2,5 mln. kainavusius apartamentus Hartfordšyre ir išskrido palaikyti širdies draugo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Naujas išbandymas Anglijos rinktinės laukia jau šį šeštadienį. Ketvirtfinalyje anglai susitiks su Švedijos rinktine.

Žmonės.lt
Temos:
Futbolas Aktualu

Naujausi straipsniai