Po išsiskyrimo dainininkės Ariana Grande širdį netruko užkariauti kitas vaikinas

Ariana Grande / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prieš gerą savaitę amerikiečių dainininkė Ariana Grande pranešė (24), kad skiriasi jos ir reperio bei muzikos prodiuserio Maco Millerio (26) keliai.

Žinią savo socialiniuose tinkluose paskelbė abu buvę mylimieji. Tokiam žingsniui neva jie apsisprendė bendru sutarimu.

Tačiau metro.com praneša, kad dainininkė turi kitą susižavėjimo objektą. Tai televizijos laidos „Saturday Night Live“ vedėjas Pete Davidson. Apie jo asmeninį gyvenimą žinoma nedaug, bet vienas faktas iškalbingas: jis kaip ir Ariana Grande, neseniai išsiskyrė su mylimąja aktore Cazzie David.

Pete David / „Scanpix“ nuotr.
Pete David / „Scanpix“ nuotr.

Kaip visada, tokios istorijos apipinamos gandais. Atsirado kaltinančių Ariana Grande – ji ta priežastis, dėl kurios Pete Davidson išsiskyrė su mylimąja. Negana to, dainininkė neva su televizijos laidų vedėju draugauja kur kas seniau – kai ji su Macu Milleriu buvo laikoma pora.

Dabar aiškiau, kodėl Macas Milleris praėjusią savaitę taip susimovė – buvo suimtas dėl to, kad vairavo neblaivus. Šis poelgis aiškinamas tuo, kad vyras išgyvena dėl skyrybų, todėl pridaro kvailysčių.

Žmonės.lt primena, kad reperis vairavo „Mercedes-Benz G-Wagon“ – važiavo neleistinu greičiu, atsitrenkė į šalikelę. Naktį praleidęs vienoje Los Andželo areštinių, rytą garsenybė paleista už 15 000 JAV dolerių užstatą.

Reperis Macas Milleris neblaivus padarė avariją automobiliu „Mercedes-Benz G-Wagon“ / „Scanpix“ nuotr.
Reperis Macas Milleris neblaivus padarė avariją automobiliu „Mercedes-Benz G-Wagon“ / „Scanpix“ nuotr.

Į teismą Macas Milleris turės prisistatyti birželio 7 d., pranešė „People“.

Ariana Grande su vaikinu macu Milleriu / „Instagram“ nuotr.

Skaitykite daugiau