Po incidento vidury baltos dienos Jolanta Sadauskienė neslepia nerimo: „Aš jau esu turėjusi liūdnos patirties su tokiomis vagystėmis“

Jolanta Sadauskienė / Foto Pro nuotr.
Autorius: Dovilė Lebrikaitė
Publikuota: 2017-06-06 17:33
Antradienio popietę modelių agentūros „Modilinos“ įkūrėja Jolanta Sadauskienė sulaukė nemalonios staigmenos – dvi moterys pasakė sekretorei apie neva sutartą vizitą su Jolanta Sadauskiene ir neteisėtai išsinešė modelių kompozitines korteles (ZED korteles).

Kompozitinė kortelė – tai modelio reklaminė medžiaga. Reprezentacinėje kortelėje talpinamos geriausios modelio nuotraukos iš jo portfolio sumažintu formatu, pagrindinė modelio informacija. Tokias korteles turi kiekviena modelių agentūra.

„Šiuo metu vyksta tarptautinis kastingas. Įprastai su klientais mes susitariame, o čia įsiveržė dvi moterys, kaip pasakojo administratorė, pasakė, kad su manimi suderinta, bet neprisistatė nei iš kokios kompanijos, nei savo vardų ir pavardžių. Tiesiog prisirinko mūsų modelių kortelių ir išėjo.

Aš jau esu turėjusi liūdnos patirties su tokiomis vagystėmis, todėl labai rimtai į tai pasižiūrėjau“, – portalui Žmonės.lt sakė Jolanta Sadauskienė.

Modelių agentūros įkūrėja tikino neprisimenanti jokio panašaus susitarimo. Vis dėlto Jolanta Sadauskienė neskubėjo kaltinti žmonių vagyste – galbūt ji pati pamiršo susitarimą?

„Galvoju, gal man tikrai sušlubavo atmintis, todėl parašiau apie viską feisbuke. Gal tikrai kažkas su manimi buvo susitaręs, o aš pamiršau. Tačiau nei mano sekretorės, nei mano užrašų knygutė, nei mano kompiuteris „nežinojo“ apie tokį susitikimą“, – sakė Jolanta Sadauskienė.

„Modilinos“ vadovė dėl intelektualinės nuosavybės vagystės ketina kreiptis į policiją. Juolab, kad sykį iš agentūros jau buvo pavogtos kompozitinės modelių kortelės. Tuomet moteris jas išsinešė apsimetusi kliente.

„Anksčiau yra buvę tokių niuansų, kai kažkas pasinaudoja mūsų kortelėmis, o po to man teko duoti parodymus prokuratūrai duoti parodymus, – sakė Jolanta Sadauskienė. – Yra buvę atvejų, kai prisivogę kortelių žmonės vaikščiodavo po Paryžių, o po to man skambindavo iš Prancūzijos, kad ten kažkas buvo užsukęs mano vardu. Tačiau tarptautine rinka rūpinuosi aš pati.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai