Po incidento į „duetų“ sceną grįžęs Radžis: „Neleisiu iš savęs tyčiotis, man nebe 17“

Donata Gutauskienė-Laisva ir Radžis / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-18 22:18
Komisijos „Žvaigždžių duetuose“ sukritikuotas Radžis ketvirtadienio popietę vykusiame filmavime įtūžo ir demonstratyviai paliko sceną. Tuomet Radžį įpykdė jo ir Donatos Gutauskienės-Laisvos pasirodymus komentuojanti komisija, esą su savo komentarais jie neretai perlenkia lazdą.

Tos pačios dienos vakarą vyko ir dar vienos, jau ketvirtos, laidos filmavimas. Užkulisiuose tarp kitų projekto dalyvių pasirodymui ruošėsi ir Radžis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Dėl kritikos įsiutęs Radžis paliko „Žvaigždžių duetų“ sceną

Paklaustas, ar persigalvojo, jis Žmonės.lt sakė: „Čia kažkoks cirkas. Ar jūs patys nesuprantate? Neleisiu iš savęs tyčiotis, man nebe 17-ika. Jei nepatiks, tikrai išeisiu ir nežaisiu.“

Tačiau galiausiai nusprendė grįžti į sceną. Drauge su Donata jiedu užtraukė nuotaikingą dainą simboliniu pavadinimu „Vėl kartu“.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Nepaisant to, atlikėjas sugalvojo komisijai iškrėsti staigmeną. Kai atėjo laikas komisijos vertinimui, Radžis kirto: „Esu apstulbęs, kad komisijos nariai turi puikią klausą. Mes nenorim klausyti jūsų komentarų. Ačiū. Aš būtinai sugrįšiu.“

Ilgai laukti neteko. Radžis į sceną sugrįžo dar tą patį vakarą. Kartu su vienu iš komisijos narių Eugenijumi Skerstonu jis vakarą užbaigė duetu sudainavęs čigonišką romansą, taip paskelbdamas apie susitaikymą.

O ką jūs manot: ar Radžis rimtai buvo įsiutęs ant komisijos, ar vis tik šis incidentas – surežisuotas laidos kūrėjų? ​

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai