Po ilgų diskusijų Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai ketvirtam vaikui išrinko vardą

Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai su vaikais/Gretos Skaraitienės ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-13 09:50
Balandžio 12 dieną Kšištofo (41) ir Tatjanos (35) Lavrinovičių šeimoje gimė ketvirtasis vaikas, kuriam vardą namiškiai įnirtingai rinko viso nėštumo metu, tačiau galiausiai apsisprendė tik jau sulaukę kūdikio.

Lavrinovičių šeima po ilgų diskusijų ketvirtajai savo atžalai, sūnui, suteikė Kristiano vardą.

„Iš tiesų šis vardas buvo pats pirmasis, kurį mes buvome sugalvoję vaikeliui prieš kokius tris ar keturis mėnesius, bet vėliau šeimoje atsirado daugiau variantų – vaikai pasiūlė savuosius, tačiau prie vienos nuomonės taip ir nepriėjome. Vaikai turėjo kiekvienas savo vardą ir norėjo tik saviškio, tad galiausiai su žmona nutarėme, kad išrinksime tą vardą, kuris pats pirmasis ir buvo sugalvotas – Kristianas“, – Žmonės.lt sakė Kšištofas.

Vardas Kristianas – graikų kilmės, reiškiantis „Kristaus sekėją, krikščionį“. Vardas Lietuvoje gana retas: daugiausiai jis buvo suteiktas 2015-aisiais ir 2018-aisiais – šiais metais Kristiano vardu pavadinta po septynis vaikus.

Sūnus Danielių (13) ir Dominyką (11) bei dukterį Emily (7) auginantys Kšištofas ir Tatjana jauniausiajai atžalai svarstė tik tarptautinius vardus.

„Norėjome tarptautinio vardo, nes mūsų visi vaikai tokius ir turi, be to, su šeima dažnai būname užsienyje, tad norėjosi, kad vardas būtų lengvai tariamas, atpažįstamas, kad nebūtų tokių problemų, kaip su mano vardu – visąlaik kitose šalyse žmonės labai sunkiai jį taria, tad nesinorėjo vaikui duoti tokio vardo, kuris jam sukeltų papildomų rūpesčių ar nepatogumų“, – atviravo Kšištofas.

Anot laimingo tėčio, po šio sprendimo vardu galiausiai džiaugiasi ir vaikai – visi pritarė, kad vardas gražus ir tinka mažajam broliukui.

Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai su vaikais / Shot by Lukas nuotrauka
Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai su vaikais / Shot by Lukas nuotrauka

Kšištofas pasakojo, kad žmona su naujagimiu į namus sugrįžti planuoja jau rytoj – jeigu tik viskas bus gerai ir gydytojai išleis, tad su naujuoju šeimos nariu galės susipažinti jau ir visa Lavrinovičių šeima.

Na, o kol kas krepšininkas džiaugėsi, kad tėvystės įgūdžių su naujagimiu dar neprarado – greitai prisiminė, ką reiškia vėl turėti kūdikį, nors nuo jaunėlės dukros kūdikystės jau prabėgo net septyneri metai.

„Jaučiuosi tiesiog puikiai! Žinoma, reikėjo viską vėl iš naujo prisiminti – ir kaip sauskelnes keisti, ir kaip prausti, ir kaip nešioti kūdikėlį. Rodos, įgūdžių visiškai nepraradau, – pabandžiau ir viskas pavyko! Turbūt nesu dar toks senas, galiu rūpintis kūdikiu“, – juokėsi Kšištofas.

Kšyštofas Lavrinovičius su žmona Tatjana, dukra Emily, sūnumis Danieliumi ir Dominyku / Asmeninio albumo nuotr.
Kšyštofas Lavrinovičius su žmona Tatjana, dukra Emily, sūnumis Danieliumi ir Dominyku / Asmeninio albumo nuotr.

Šis nėštumas Lavrinovičiams – labai lauktas ir planuotas, tačiau Tatjana neslėpė, kad didžiausias iniciatorius šeimos pagausėjimui buvo būtent vyras.

„Prašė prašė ir priprašė, – juokėsi prieš keletą mėnesių Žmonės.lt kalbinta Tatjana. – Šiaip vaikai irgi labai laukia naujo šeimos nario, pati taip pat jaučiuosi rami ir laiminga. Nėštumas nesunkus, tyrimai geri. Tiesa, buvau jau kiek pamiršusi šį etapą, kai keičiasi kūnas, visgi laukiausi net prieš septynerius metus.“

Žmonės.lt primena, kad 2020-ųjų birželį pora minėjo 14-ąsias vestuvių metines – jiedu susituokė Vilniaus santuokų rūmuose 2006 metais. Kšištofas tuo metu žaidė Kazanės „Unikis“ krepšinio klube. Vestuvių dieną poros liudininkais tapo Kšištofo brolis Darjušas su žmona Edita. 

Naujausi straipsniai