Po ilgos pertraukos Daddy Was A Milkman surengė koncertą Trakuose

Koncerto Trakuose akimirka / Luko Grušecko ir Evelino Sabaliauskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-19 15:33
Liepos 18 d., po ilgos pertraukos, Ignas Pociūnas, žinomas kaip Daddy Was A Milkman, surengė koncertą Trakų pilyje. Gausiomis ovacijomis ir plojimais mėgstamą atlikėją pasitikę gerbėjai neliko abejingi – viduramžius menančios Trakų pilies kieme Daddy Was A Milkman atliko ne tik geriausius kūrinius, bet ir pristatė iki šiol niekur negirdėtas dvi lietuviškas dainas.
„Kiekvienas veidas, kiekviena šypsena ir užmerktos akys šitam koncerte man buvo didžiausia įmanoma dovana“, – sako Ignas Pociūnas. „Vėl būti kartu su klausytojais ir suprasti, kad vieni kitų pasiilgom lygiai tiek pat, yra velniškai gera. Kita stotelė – jau tradicija tapęs koncertas Pažaislyje, o ten sugrosim nebe dvi, o tris naujas lietuviškas dainas“.
 
Intensyviai koncertui Trakų pilyje besiruošęs Daddy Was A Milkman prieš koncertą sakė, kad skambėjusias dainas atrinko itin kruopščiai.
 
Koncerto Trakuose akimirka / Luko Grušecko ir Evelino Sabaliauskaitės nuotr.
Koncerto Trakuose akimirka / Luko Grušecko ir Evelino Sabaliauskaitės nuotr.
„Sekmadieniui rinkausi dainas, kurios man pasirodė tinkamiausios pirmam susitikimui po tokios ilgos pertraukos“, – sakė atlikėjas. „Ko tikėtis? Tamsos ir šviesos vienam vakare. Ir toliau noriu, kad atėję žmonės kelioms valandoms užsimirštų, pasiduotų jausmui ir muzikai. Neabejoju, kad tokioje ypatingoje vietoje kaip Trakų pilis, vieni kitiems vėl sukursime didelę šventę.“
 
Koncerto Trakuose akimirka / Luko Grušecko ir Evelino Sabaliauskaitės nuotr.
Koncerto Trakuose akimirka / Luko Grušecko ir Evelino Sabaliauskaitės nuotr.
Renginių išsiilgusius žiūrovus atlikėjas Daddy Was A Milkman kviečia susitikti išskirtiniuose vasaros koncertuose: rugpjūčio 1 d. „Monte Pacis“ komplekse Pažaislio vienuolyje ir rugpjūčio 21 d. Palangos koncertų salėje.
 
Bilietus į Daddy Was A Milkman vasaros koncertus Pažaislyje ir Palangoje galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete.
 
Daddy Was A Milkman – „Tinginio vasara“:

Apie Daddy Was A Milkman

 
Prieš penkerius metus debiutavęs Daddy Was A Milkman greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas – anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, taip pat didžiausiose šalyje „Siemens“ ir „Žalgirio“ arenose. Scenos naujoką puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – „M.A.M.A.“ ceremonijoje Daddy Was A Milkman pelnė „Metų proveržio“ ir „Metų elektronikos“ apdovanojimus. 
 
2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam „M.A.M.A.“ apdovanojimų skaičiui. Daddy Was A Milkman pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“, „Metų koncertinio atlikėjo“ ir „Metų popmuzikos atlikėjo“. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui buvo įteiktas svarbiausias titulas – „M.A.M.A.“ komisija jį išrinko „Metų atlikėju“.
 
Daddy Was A Milkman yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, rengiantis anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir „Arena Riga“ arenoje. Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus Daddy Was A Milkman grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika. 
 
Prieš trejus metus Daddy Was A Milkman išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje specialiuose renginiuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos išsiilgusiems gerbėjams.

Naujausi straipsniai