Po ilgos muzikinės pertraukos Ž. Barysas grįžta su trenksmu: pristato vasarišką kūrinį „Bus visko“

Žygimantas Barysas-Žygis/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-28 17:42
„Šįmet turėjau nebūti Lietuvoje, gal vos vieną ar du mėnesius praleisti čia, o visą kitą laiką leisti Balio saloje ar Karibuose. Bet pandemija pakoregavo visų planus, taip pat ir mano. O užsibuvęs Lietuvoje gavau net kelis grandiozinius pasiūlymus, vienas jų – grįžti į įrašų studiją“, – sako kelionių žurnalistas ir ekspertas, TV laidų dalyvis ir vedėjas Žygimantas Barysas, daugeliui geriau žinomas kaip Žygis. 34-erių vyrukas pristato naują vasarišką kūrinį „Visko bus“.

Dainą sukūrė daugelio hitų autoriai – tekstų autorė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė bei muzikos prodiuseris Paulius Jasiūnas.

„Su Žygiu pirmą kartą susitikau jo karjeros pradžioje: aš tuomet dirbau vienos TV laidos vyr. redaktore ir pakviečiau jį pasirodyti – nuo tada esame tikrai geri bičiuliai. Stebėjau jo kelią nuo muzikos iki žurnalistikos, vėliau – kelionių organizavimo. Nuoširdžiai džiaugiausi visais jo pasiekimais, tik buvo apmaudu, kad jo muzikinė kelionė liko stovėti vietoje. Tai tikrai vienas tų atlikėjų, kurių pasigendu Lietuvos muzikinėje padangėje.

Žygimantas Barysas-Žygis/Organizatorių nuotr.
Žygimantas Barysas-Žygis/Organizatorių nuotr.

Dažnai jam užsimindavau, kad reikėtų grįžti prie muzikos, bet kažkas jį vis stabdė. Galiu tik padėkoti gyvenimą sustabdžiusiam karantinui, kuris pagaliau leido Žygiui ištarti „taip“ permainoms. Džiaugiuosi, galėjusi sukurti dainos tekstą būtent apie jį: žmogų, kuriam svarbu kelionės, aktyvus gyvenimo būdas, noras pažinti ir džiaugtis kiekviena diena“, – atviravo R.Lukoševičiūtė-Daudienė.

Būtent ji ir paskatino Žygį ryžtis įdainuoti naują vasarišką dainą. „Viskas įvyko labai greitai. Gegužę turėjau leisti Balio saloje, o atsidūriau įrašų studijoje Lietuvoje. Džiaugiuosi galėdamas pristatyti naują kūrinį, kuris jį jau girdėjusiems priminė vasarą, keliones ir gerą laiką. O tai kartu su kūrėjais mes ir norėjome perteikti“, – pasakojo Ž.Barysas.

Žygimantas Barysas-Žygis/Organizatorių nuotr.
Žygimantas Barysas-Žygis/Organizatorių nuotr.

Pasak atlikėjo, jam buvo nedrąsu po tiek metų vėl stoti prie mikrofono ir dainuoti. „Paskutinis mano koncertas vyko prieš maždaug 14 metų, o įrašų studijoje dainuoti teko dar seniau. Šiek tiek jaudinausi ir nežinojau, kaip viskas pasiseks. Tačiau Paulius Jasiūnas leido pasijausti labai komfortabiliai – naujausios dainos „Visko bus“ vokalo partiją įrašėme vos per valandą“, – džiaugėsi pašnekovas.

Žygis Lietuvos pramogų pasaulyje debiutavo 2002-aisiais, kai jam tebuvo 16-ka. Vėliau sparčiai išpopuliarėjo, iš viso turėjo net 12 radijo singlų, buvo išleidęs albumą ir pasirašęs kontraktą su muzikos leidybos kompanija.

Žygimantas Barysas-Žygis/Organizatorių nuotr.
Žygimantas Barysas-Žygis/Organizatorių nuotr.

Vieni iš garsiausių Ž.Baryso kūrinių – „Vanilinis lietus“, „Tu – mano džiaugsmas“, „Šalala“, „Laimės ratas“, „Pasaulis tau šypsosi“, „Taip, kaip nori tu“ ir kiti.

Sustabdęs muzikinę karjerą Ž.Barysas 15 metų dirbo pramogų žurnalistu, taip pat buvo vienas iš pirmojo „Lietuvos balso“ sezono vedėjų. Šiuo metu atlikėjas taip pat dirba kelionių žurnalistu bei organizuoja atostogas kitiems žmonėms. Žygimantas yra profesionalus pianistas, studijavo žurnalistikos mokslus.

Naujausi straipsniai