Po ilgo laiko Rosita Čivilytė ir vėl uždainavo su buvusiu vyru

Koncerto akimirka / Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-23 20:45
Lapkričio 23 dieną, Vilniaus „Vaidilos“ teatre, nuskambėjo naujasis Rositos Čivilytės koncertas „Neparduodu laisvės“. Akompanuojant žymiajam „Vilniaus Bigbendui“ klausytojai galėjo kūrinius išgirsti skambant visiškai kitaip.

Kiekvienais metais, lapkričio mėnesį švęsdama savo gimtadienį, Rosita Čivilytė ir pati turi gražią tradiciją – jos dainas pamilusius klausytojus, nudžiugina savo koncertu.

R. Čivilytė į Vilniuje vykusį koncertą pasikvietė žinomų svečių, o didžiausiu iš jų tapo atlikėjas ir buvęs vyras Česlovas Gabalis, su kuriuo Rosita, po ilgos pertraukos, scenoje vėl uždainavo kartu.

Norėdama įnešti naujų vėjų atlikėja šį vakarą pasirodė drauge su repui neabejingu Omerta.

Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.
Dariaus Kučio nuotr.

„Visada įdomu jungti skirtingus stilius, skirtingas dainavimo manieras, balso tembrus. Nepasakyčiau, kad repas artimas man, bet, kad tai įdomu – vienareikšmiškai taip. Parenkant repertuarą koncertui, susiduriu su dažnai atliekamomis dainomis, kuriose tas pats skambėjimas tampa nebeįdomus. Norisi keisti aranžuotes, kviesti dar niekada nekviestus svečius. Omerta – naujas ir netikėtas sprendimas man pačiai. Po pirmo susitikimo sutarėm derybas – funk ir repas viename. Nekantrauju pristatyti žiūrovui naujas dainas jungiant repo elementus, o gal ir repuoti pačiai...“ – anksčiau pasakojo Rosita Čivilytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai