Po gimdymo Sofio Gelašvili-Niūniavė išbandė 7 dienų dietą – per savaitę neteko 3 kilogramų

Sofio Gelašvili-Niūniavė / Sandros Kuzminskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-18 14:13
Lapkričio 14-ąją stilistės ir verslininkės Sofio Gelašvili-Niūniavės ir Tailando boksininko Dominyko Niūniavos šeimoje gimė dukra Emanuelė Valerija. Nuo to laiko jau praėjo nemažai laiko ir sportą dievinanti bei dažniausiai kalorijas skaičiuojanti Sofio neteko daug svorio.

Pirmosiomis savaitėmis po gimdymo Sofio Gelašvili-Niūniavė atsikratė 8 kilogramų. Tada moteris teigė, kad jai reikia numesti dar tiek pat, jog grįžtų prie tobulo svorio.

„Nemeluosiu, savaitės grikių dietą ištverti buvo nelengva. Ne, todėl, kad jos metu jaučiausi alkana ar trūko energijos. Jaučiauosi pakankamai energinga ir žvali, tiesiog vienodas maistas greit atsibodo“, – prieš savaitę išbandžiusi grikių dietą pasakojo S. Gelašvili-Niūniavė.

Simonos Kuzminskaitės nuotr.
Simonos Kuzminskaitės nuotr.
Simonos Kuzminskaitės nuotr.
Simonos Kuzminskaitės nuotr.

Sofio naktimis sapnavosi visokie šokoladai. „Kadangi esu saldumynų mėgėja, negalėjau užmerkti akių.“ Po kelių dienų ėmė kamuoti košmarai ir Sofio beprotiškai norėjo paįvairinti savo maisto produktų racioną.

Ilgai laikytis grikių dietos stilistė niekam nerekomenduotų. „Tai gali būti organizmo išvalymo programa, tačiau tikrai ne daugiau“, – sako ji.

Moteris ir anksčiau yra bandžiusi drastiškų dietų. Pavyzdžiui, laikantis bananų dietos Sofio neteko net keturių kilogramų.

„Suvalgydavau po du bananus per dieną ir svoris nukrito žaibiškai“, – pasakoja ji.

Po grikių dietos stilistei nukrito trys keturi kilogramai. Sofio prisipažino, kad būtent tokių rezulatų ji ir tikėjosi, o dabar grįš prie sveikos ir subalansuotos mitybos.

Grikių dieta buvo pirmoji, kurios moteris laikėsi visas septynias dienas. Anksčiau ji ištverdavo ne daugiau penkių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai