Po gimdymo itin sulieknėjusi Karolina Liukaitytė: „Sulaukiu daugiau kritikos nei komplimentų“

Karolina Liukaitytė su dukra Lukrecija / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-17 18:47
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus Bernardinų sode vykusios kavinės atidarymo šventės nepraleido ir Karolina Liukaitytė. LNK „orų mergaitė“ tučtuojau patraukė susirinkusių svečių žvilgsnius ne tik dėl to, kad čia pasirodė su dukrele Lukrecija, bet ir dėl ryškių figūros pokyčių – po gimdymo ji atsikratė net septynių kilogramų.

Į kavinės „La Crepe Terrasse“ atidarymo šventę K.Liukaitytė atvyko drauge su vienerių sulaukusia dukrele Lukrecija. Apsivilkusi melsvus džinsus ir baltus marškinėlius K.Liukaitytė netruko patraukti susirinkusiųjų žvilgsnių – jauna mama atrodo itin sulieknėjusi. 

Žmonės.lt K.Liukaitytė sakė po gimdymo vos per kelias savaites atsikračiusi net septynių kilogramų. „Man nė nereikėjo stengtis. Besilaukiant maitintis sveikai man labai padėjo antra pusė, nors, pripažinsiu, būdavo, kad paragaudavau ir mažiau sveikų patiekalų. Kadangi stengiausi prisižiūrėti, po gimdymo priaugtas svoris nukrito labai greitai – vos per kelias savaites. Sulieknėjau tiesiog savaime. Toliau sveikai maitinuosi, be to, esu maitinanti mama, o ir valgau ne už du, bet už vieną. Tikrai nesistengiau nevalgyti, badauti“, – tikino ji. 

Paklausta apie komplimentus televizijos žvaigždė nustebino: pasirodo, dabar sulaukia daugiau kritikos nei pagyrų. „Daugiau nei komplimentų sulaukiu pasibaisėjimų. Atėjau į darbą ir man sako „o, įbarškėjai“. Dalis žmonių sako, kad atrodau prastai – per daug sulysusi. Komplimentus tik Arnas ir draugai pasako“, – juokėsi ji. 

Ar pati K.Liukaitytė patenkinta figūros pokyčiais? „Pati nesijaučiu labai pasikeitusi. Patinku sau, jaučiuosi gerai, tačiau vis dar nešioju tuos pačius to paties dydžio drabužius“, – sakė moteris. 

Į kavinės atidarymo renginį su dukrele atvykusi K.Liukaitytė neslėpė: po gimdymo pasikeitė ne tik jos figūra, bet ir visas gyvenimas. 

„Pirmąkart pasižmonėti su dukrele išėjome dar tada, kai jai buvo vos trys dienos – ėjome pavakarieniauti ir pasivaikščioti. Tiesa, tada man dar buvo pakankamai sunku vaikščioti. Ir dabar nesėdime namuose, tačiau kiekviena mama supras – gyvenimas gimus vaikui pasikeičia aukštyn kojom. Dabar viską deriname prie Lukrecijos. Nesu ta mama, kuri gali į vieną ranką paimti rankinę, į kitą – vaiką, ir važiuoti tvarkyti reikalų. Dabar mes vaikštome gamtoje, po parkus... Baigėsi tie vakarai su vyno taurėmis – galiu sau leisti išgerti tik pusę ir tik namuose, nes dukrą migdyti reikia labai anksti“, – svarstė. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai