Po George‘o Michaelo mirties – internete pasklidęs gandas ir apie neva žuvusią Britney Spears

Britney Spears / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-26 17:26
Kalėdų naktį muzikos pasaulį sudrebino dainininko George‘o Michaelo mirtis. Tačiau lyg to nebūtų gana, internetą apskriejo žinia apie dar vieną netektį, šįkart – popscenos princesės Britney Spears mirtį. Tiesa, netrukus paaiškėjo, kad ši informacija klaidinga ir tai tėra nevykęs internautų pokštas.

Socialinio tinklo „Twitter“ oficialiame, su daugybę garsiausių scenos žvaigždžių bendradarbiaujančios kompanijos „Sony Music Global“ puslapyje antrą Kalėdų dieną viena po kitos pasirodė kelios žinutės: daugiau nei 613 tūkst. sekėjų turinčiame puslapyje pirmiausia buvo parašyta „RIP Britney 1981–2016“, o po kelių minučių atsirado naujas įrašas „Britney Spears žuvo incidento metu. Daugiau informacijos – netrukus“.

„Sony Music Global“ žinutė „Twitter“ tinkle
„Sony Music Global“ žinutė „Twitter“ tinkle

Į šią „naujieną“ netruko sureaguoti atlikėjo kolegos ir gerbėjai, informacija pasklaido „Twitter“ erdvėse.

Dėl tariamos B.Spears mirties savo socialinio tinklo puslapyje apgailestavo ir Bobas Dylanas. Vėliau paaiškėjo, jog veltui – „Sony Music Global“ paskleista žinia buvo klaidinga.

Ši informacija netrukus buvo ištrinta, o „Sony Music Global“ paaiškino, kad jų puslapį socialiniame tinkle neva buvo nulaužę hakeriai. Netrukus kompanija išplatino atsiprašymo laišką.

2016-ieji muzikos pasaulyje buvo itin skaudūs, šiais metais Anapilin iškeliavo kaip niekad daug garsių, jau legendiniais spėjusių tapti atlikėjų. Tarp jų – Davidas Bowie, Prince'as, Leonardas Cohenas ir daugelis kitų ryškių asmenybių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Paaiškėjo George'o Michaelo mirties priežastis

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai