Po generalinės repeticijos „Fusedmarc“ virpėjo rankos nuo euforijos

Lietuvos atstovai „Fusedmarc“ / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau ketvirtadienio naktį paaiškės, ar Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaujanti grupė „Fusedmarc“ pateks į konkurso finalą. Šįvakar vyksiančio šou pradžia – 22 valanda Lietuvos laiku.

Prieš lemtingąjį pasirodymą „Fusedmarc“ sudalyvavo generalinėje repeticijoje, kurią jau stebi ir žiūrovai. Per anksčiau vykusias repeticijas grupė turėjo priekaištų techniniais sprendimais besirūpinančiai komandai, tad generalinė repeticija jiems ypač svarbi.

Šįkart „Fusedmarc“ buvo tokie užtikrinti, kaip niekada. Po pasirodymo Denisas sakė, jog šis numeris kol kas buvo pats geriausias. Tiesa, pabendrauti su žiniasklaida Denisas išėjo vienas – Viktorijai reikėjo atsikvėpti nuo nuolat lydinčio dėmesio.

„Salė šilta. Žmonės pasitinka. Mes tik išėjome ir pajutome kažkokį ryšį. Jau prisijaukinome šią sceną“, – sakė Denisas.

Jei trečiadienį po repeticijos atlikėjai tikino visai nesijaudinantys, šiandien jaudulys ėmė ir išlindo. D. Zujevas net parodė virpančias rankas. „Nuo euforijos“, – šypsodamasis sakė jis.

Denisas Zujevas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Visą dieną arenoje praleidžiantys dainininkai čia nenuobodžiauja. Denisas tikino, jog čia visai neturi laiko sau.

„Šiandien pirma diena, kai mes galime pasėdėti grimerinėje ir nieko nedaryti: nedalinti interviu, nesiblaškyti. Pagaliau galime pabūti kartu“, – pasakojo Denisas. Ramybės prieš pasirodymą atlikėjai pasisemia medituodami.

Kiekvienam atlikėjui gerbėjų palaikymas labai svarbus. Ar „Fusedmarc“ jaučiasi turintys užnugarį? Deniso atsakas vienareikšmiškas – TAIP. Pasak atlikėjo, jį ir Viktoriją labiausiai sujaudino ketvirtadienio rytą įvykęs susitikimas su projekto „Draugystė veža“ dalyviais. Susitikimas su neįgaliaisiais privertė „Fusedmarc“ narius susimąstyti apie kitus.

„Šis susitikimas, manau, padės Viktorijai. Ji išsikrovė, persilaužė. Reikėjo kažką išleisti, paverkti“, – kalbėjo D. Zujevas.

Denisas Zujevas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Lietuvių numeris antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje – 16. Dainų konkursas Lietuvoje bus rodomas 22 val. Per LRT rodomą transliaciją komentuos Darius Užkuraitis ir Gerūta Griniūtė. Tiesioginė transliacija internetu originalo kalba bus pasiekiama ir portale Žmonės.lt.

Į „Eurovizijos“ finalą iš pirmojo pusfinalio pateko: Moldova, Azerbaidžanas, Graikija, Švedija, Portugalija, Lenkija, Armėnija, Australija, Kipras, Belgija.

Vargti pusfinaliuose nereikia ir tiesiai į finalą keliauja konkurso šeimininkė Ukraina, Italija, Didžioji Britanija, Ispanija, Vokietija, Prancūzija.

Denisas Zujevas po generalinės „Fusedmarc“ repeticijos (10 nuotr.)
+4
Antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio repeticijos užkulisiai (22 nuotr.)
+16
„Fusedmarc“ repeticija „Eurovizijoje“ (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau