Po gamtos išdaigų – prošvaistė: kitą savaitę išskirtiniai Leon Somov, „Colours of Bubbles“ ir Jurgos koncertai ant stogo

Jurga, „Colours of Bubbles“, Leon Somov/Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Karantino sąlygomis atsiverianti nauja muzikos erdvė ant stogo dėl netikėtai sugrįžusio sniego ir stipraus vėjo pirmuosius koncertus nukelia į kitą savaitę bei skelbia naujus atlikėjus.

Prie gegužės 22 dieną ant Vilniaus „Ozo“ parkingo aikštelės stogo koncertuosiančios Jurgos jungiasi dar keli puikiai žinomi muzikos vardai.

Gegužės 20 dieną pasirodys metų roko grupe ne kartą pripažinti „Colours of Bubbles“, o gegužės 21 dieną savo šou surengs vienas žymiausių Lietuvos prodiuserių Leonas Somovas. Šie koncertai įeis į istoriją kaip pirmieji įvykę Vilniuje nuo prieš du mėnesius paskelbtos karantino pradžios.

„Rokeriams būtina bent kartą sugroti ant stogų“, – šmaikštauja „Colours of Bubbles“ vyrai. „Kol stadionai uždaryti, o pasilaistyti alumi „kabakuose“ nesigauna, žengsim „bitlų“ išmintomis pėdomis ir sugrosim fanams, grupės draugams ir visiems roko dvasios palytėtiems žmonėms automobiliuose.“

„Colours of Bubbles“/Organizatorių nuotr.

Praėjusių metų rudenį pristatę savo trečiąjį studijinį albumą „9 mm“ ir dėl koronaviruso atšaukę arba perkėlę ne vieną koncertą, „Colours of Bubbles“ rokeriai iš Šiaulių per karantiną susikaupusį kūrybinį maištą ir energiją išlies ant stogo scenos „Ozas Live“ koncerte kitą trečiadienį, gegužės 20 dieną.

Ypatingą pasirodymą čia kitą savaitę taip pat surengs gyvos muzikos koncertų išsiilgęs elektroninės muzikos guru Leonas Somovas: „Labai pasiilgau groti, gyvų koncertų ir pabūti su visais kartu.“

„Netikėtas šių metų renginių formatas gali tapti įdomia avantiūra – išmėginkime naujus dalykus kartu. Lauksiu jūsų!”, – kviečia Leonas Somovas.

Leon Somov/Organizatorių nuotr.

Anot atlikėjo, šiandieninė rutina reikalauja staigmenų, todėl gegužės 21 dienos pasirodymas ant stogo bus ypatingas – kartu su kviestiniais atlikėjais, vizualiniais efektais ir potyriais, kurių dar nėra patyręs ir jis pats.

Leonas Somovas ne tik surengs savo solinį koncertą, bet kaip specialus svečias prisijungs prie gegužės 22 dieną pasirodymą surengsiančios Jurgos. Prie būsimo Jurgos albumo kartu dirbantys Leonas ir Jurga paruošė staigmeną ir šio koncerto metu kartu atliks kelis naujausius kūrinius.

 

Žiūrovai pasirodymus stebės pro savo automobilių langus LED ekrane, o garsas tiesiai iš garso režisieriaus pulto atkeliaus į automobilių radijo imtuvus. Renginiai vyks laikantis visų karantino saugumo reikalavimų.

Jurga/Organizatorių nuotr.
Skaitykite daugiau