Po gaisro be namų likusi buvusi „Muzikos akademijos“ dalyvė Rožė labiausiai gaili sudegusių koncertinių suknelių

Vilniuje, Kalvarijų gatvėje, gyvenusios Rožės namus sausio 14-ąją prarijo gaisras. / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-25 16:22
LNK laidoje „KK2“ savo liūdna istorija pasidalins muzikinio televizijos šou „Muzikos akademija“ dalyvė Rožė. Maždaug prieš mėnesį merginos namas sudegė iki pamatų. Jos namas stovėjo Vilniuje, Šnipiškių mikrorajone, kurio liūdna gaisrų statistika jau ilgą laiką šiurpina spaudos puslapius.

Labai galimas daiktas, kad namai šioje apylinkėje yra padeginėjami tyčiniu būdu. „Gaisrininkai teigė, jog mano namo stogas buvo apipiltas degiuoju skysčiu“, – pasipasakos Rožė, kurios akyse namas supleškėjo akimirksniu.

LNK infošou „KK2“ moteris prisipažins, jog labiausiai gaili savo jūrų kiaulytės Mimi bei sudegusių koncertinių suknelių, kurių vertė siekia kelias dešimtis tūkstančių. „Kaip ji verkė... Ją supras tik aktorius arba dainininkas“, – apie sudegusias Rožės sukneles ir jos sielvartą  kalbėjo merginos scenos partneris Ištvanas.

Dabar Rožė su sūneliu ir dar aštuoniais žmonėmis glaudžiasi 15 kvadratinių metrų butelyje. Išgirdęs apie šią istoriją, rūpestį parodė ir Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas.

Ką savo lauknešėlyje nuskriaustai Rožei atnešė meras? Kas laukia romų kilmės moters? „KK2“ jau šį antradienio vakarą, 19.30 val. per LNK.

Žmonės.lt
Temos:
Gaisras Aktualu

Naujausi straipsniai