Po „G & G Sindikato“ šou M.A.M.A scenoje prabilo pats Ramūnas Karbauskis

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2017 / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-27 13:42
Penktadienio vakarą Kaune nugriaudėjo kasmetiniai muzikos apdovanojimai M.A.M.A, kurių metu grupė „G & G Sindikatas“ atliko kūrinį „Tiems, kurie nieko nebijo“. Visos dainos metu ekranuose buvo matyti „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio nuotrauka, kurioje jis paverstas siaubo filmo „Tas“ („It“) klounu. Toks hiphoperių akibrokštas buvo plačiai aptarinėjamas tiek gyvai, tiek socialiniuose tinkluose. Dabar prabilo ir pats R.Karbauskis.

„Akivaizdu, jog kai kuriems žmonėms labai trūksta dėmesio ir įvertinimo, todėl jie bando tą trūkumą kompensuoti naudodamiesi mano žinomumu. Man tikrai negaila.

Pasirinktas kelias man įkąsti, jokio poveikio man nepadarys, bet to paties negaliu pasakyti apie vaikus ir paauglius. Jiems tai matant televizijos ekranuose ima atrodyti, jog patyčios yra normalu. Jie mato, kaip rimti dėdės ant didelės scenos patyčių pagalba demonstruoja savo „kietumą“. Liūdna, jog Lietuvoje vis dažniau suaugusieji nesupranta, kaip jų elgesys veikia vaikus ir jaunimą.

Dar liūdniau, kai to nesupranta tie, kurie lipa ant scenos ir pretenduoja tapti sėkmės pavyzdžiais jaunimui.

Kai Lietuvos žiniasklaida mirga antraštėmis – „Lietuva išlieka pirmaujanti pagal patyčių paplitimą tarp paauglių“, „Kraupi statistika: patyčias Lietuvoje patiria kas antras vaikas“ ir .t.t., o nevyriausybinės organizacijos deda visas išgales tai pakeisti – man nei kiek nepanašu, kad socialiai atsakingais save prisistatantys žinomi asmenys ir paauglių „dievukai“, kurie dažnai tampa tokių programų ambasadoriais, bandytų patyčių situaciją keisti veiksmais realiame gyvenime,“ – savo feisbuko paskyroje šeštadienį parašė Ramūnas Karbauskis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai