Po finalo „X faktoriaus“ dalyviai atsipalaidavo dūzgėse – atšventė septintojo sezono pabaigą

„X faktoriaus“ dalyviai atsipalaidavo dūzgėse/Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-30 13:45
Sekmadienio vakarą paaiškėjo TV3 televizijos projekto „X faktorius“ nugalėtoja. Ja tapo Marijono Mikutavičiaus mokinė Milda Martinkėnaitė. Šou dalyvė pelnė 15 tūkst. eurų. Po tiesioginės transliacijos kūrybinė komanda, teisėjai ir dalyviai vyko švęsti itin sėkmingo septintojo šou sezono.

Į siautulingą vakarėlį atvykę dalyviai trankiai atšventė projekto sezono pabaigą – šokiai nenurimo iki paryčių. Vakaro metu vyko apdovanojimai – visi prisidėję prie šou gavo diplomus ir išskirtines padėkas. Paskutinė į vakarėlį atvyko nugalėtoja Milda. Ją visa komanda pasitiko ovacijomis ir fantaromis. Mergina dėkojo visiems, padėjusiems pasiekti pergalę.

„X faktoriaus“ dalyviai atsipalaidavo dūzgėse/Vido Černiausko nuotr.
„X faktoriaus“ dalyviai atsipalaidavo dūzgėse/Vido Černiausko nuotr.

„Smagu, kad milžiniško populiarumo sulaukęs septintasis sezonas pabaigiamas tokioje ypatingoje vietoje. Džiaugiuosi, kad projekto dalyviai taip susidraugavo ir gali visi kartu atsipalaiduoti po įtemptų tiesioginių eterių. Visi iki vieno nusipelnė pasilinksminti tiek, kiek leis jėgos“, – į susirinkusius kreipėsi šou prodiuseris ir teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

Siautulingas vakarėlis vyko naujos koncepcijos bare-restorane „PineWood“. Restoranas sulaukė visos komandos pagyrų dėl jaukaus interjero ir moderniai balto kalėdinio dekoro, užsakyto iš Europos gamintojų.

Paaiškėjo žiūrovų balsai

Projekto nugalėtojai Milda Martinkėnaitė atiteko 15 tūkst. eurų. Kaip buvo atskleista tiesioginės transliacijos pabaigoje, už Mildą prabalsuota 35031 kartą.

Antroji vieta atiteko septyniolikmetei Martynai Jezepčikaitei. Už ją balsuota 29192 kartus. Trečiąją vietą užėmė pusbroliai Titas ir Benas. Žiūrovai taip pat negailėjo duetui balsų – už vaikinus prabalsuota 15500 kartų. Viso superfinalo metu balsuota 79723 kartus.

Visų šou finalų metu, balsai nuo žiūrovų ir dalyvių buvo slepiami. Taip liepia daryti „X faktoriaus“ taisyklės visame pasaulyje. Projekto rengėjai atskleidžia vieną didžiausių šou intrigų – kas penkių finalų metu sulaukė daugiausiai palaikymo, ar nuo pirmosios laidos buvo aiškus lyderis, o gal jis nuolat keitėsi.

Pirmojo „X faktoriaus“ finalo metu daugiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė Gerda Zaptoriūtė (5850 balsų). Ji kelių tūkstančių balsų pranašumu išsiveržė į priekį. Antrąją savaitę triumfavo Martyna Jezepčikaitė. Alytiškė sulaukė 3521 balso. Trečioji savaitė Martynai taip pat buvo sėkminga. Už ją balsuota 3719 kartų. Ketvirtą savaitę lydere taip pat buvo Martyna. Ji sulaukė dar didesnio palaikymo – 6777 balsų. Prieš pat superfinalą, penktąją savaitę, lydere tapo Milda Martinkėnaitė. Tai daugiausiai finalų metu palaikymo sulaukęs dalyvis. Už Mildą balsuota 10096 kartus. 

Naujausi straipsniai