Po finalo „The Roop“ prakalbo apie italų pergalę ir tai, ko nejautė žiūrovai

Grupė „The Roop“ / Thomo Hanseso EBU nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-23 11:50
Gegužės 22 dieną įvyko ilgai muzikos ir šou gerbėjų lauktas „Eurovizijos“ konkursas. Jo metu Lietuvos atstovams „The Roop“ atiteko aštuntoji vieta. Iš viso grupė surinko 220 taškų ir pasiekė rekordą – už Lietuvą dar niekada nėra tiek daug balsavę žiūrovai.

Iš karto po finalo Lrt.lt surengtoje konferencijoje su Ramūnu Zilniu grupės „The Roop“ nariai sakė besidžiaugiantys šių metų rezultatais.

„Jaučiamės labai gerai, vertiname labai puikiai. Svarbiausias dalykas, kurį pastebėjome ir kam būtent koncertuosime, tai – žmonės. Iš publikos sulaukėme daug balų, nežinau, kiek daugiau už kitas šalis. Koncertuosime juk publikai, todėl rezultatu esame be galo patenkinti“, – Lrt.lt sakė Vaidotas Valiukevičius.

„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.
„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.

Pasiteiravus grupės, kaip vertina tai, kad komisijos ir žiūrovų balai išsiskyrė, Vaidotas su kolegomis atsakė be užuolankų.

„Galbūt, komisija dar nepasirengusi greitoms naujienoms, o žiūrovai jau pasirengę“, – kalbėjo jie.

Italai šių metų konkurse lietuvius ypač pagerbė. Šalies žiuri mūsiškiams davė net dvylika balų, todėl paklausti, ką mano apie „Måneskin“ grupę ir nugalėjusią dainą „Zitti e buoni“, „The Roop“ taip pat negailėjo gražių žodžių. Jie prasitarė, ką mano apie tokį gerą įvertinimą.

„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.
„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.

„Aš net nežinau, kaip tai įvertinti. Jei jie išsiuntė „Måneskin“, tai, man atrodo, buvo pasiryžę pokyčiams. Pavyzdžiui, mūsų tikslas buvo sujungti du burbulus, kurie labai ilgai yra. Bet tai nelengva. Egzistuoja eurovizinis burbulas ir kitos žvaigždės su savo dainomis. Norėjome pasakyti, kad nebūtina atskirti šių pasaulių – kurti tik eurovizines ar ne eurovizines dainas“, – kalbėjo V.Valiukevičius.

„Mes patys italus labai mėgome nuo pat pradžių. Tai yra tikra grupė ir jie groja tikrą muziką. Nuoširdžiai juos linksniavome ir minėjome kiekviename interviu“, – pridėjo „The Roop“.

Paklausti, ar dar kada dalyvautų dainų konkurse, grupės vaikinai sakė neatmetantys tokios galimybės.

„Mes niekada niekur nebraukiame jokios linijos, bet kol kas turime planų, kurie bus vykdomi nepaisant to, kaip mums pavyko čia“, – užsiminė Vaidotas.

„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.
„The Roop“ / „Scanpix“ nuotr.

„The Roop“ neslėpė, kad konkursas jiems buvo neįtikėtina patirtis, už kurią dėkoja likimui. Labiausiai grupei patiko „Eurovizijos“ muzikantų bendruomenė ir Roterdame tvyrojusi gera atmosfera.

„Geriausias čia – draugiškumas, tas jausmas, kurio nesimato“, – šypsojosi „The Roop“. 

Eurovizija man paliko gerą įspūdį dėl skirtingų valstybių, skirtingų požiūrių ir skirtingų pakraipų. Niekas čia nesidrasko, kas už kurią tiesą. Patiko matyti, kaip skirtingi žmonės gali sugyventi“, – kalbėjo Vaidotas.

Naujausi straipsniai