Po „Eurovizijos“ laidos – I.Launikonytės akibrokštas: I.Narkutei adresavo keiksmažodį

„Black Spikes“ ir Ieva Narkutė / D.Umbraso / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-18 20:44
Šeštadienį įvyko pirmoji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida, kurios metu paaiškėjo į pusfinalį keliaujantys penki dalyviai. Su grupe „Black Spikes“ į šį penketuką nepatekusi Indrė Launikonytė savo nuoskaudą išliejo socialiniame tinkle ir komisijos narei Ievai Narkutei adresavo aštrų keiksmažodį.

Šeštadienio vakarą nacionalinės „Eurovizijos“ scenoje savo sėkmę išbandė 10 grupių ir atlikėjų: grupė „Black Spikes“ su Indre Launikonyte, Thomukas 1, grupė „Be U“, Titas ir Benas, Martyna Jezepčikaitė, Donata Virbilaitė, grupė „Twosome“, Milita Daikerytė, Aldegunda, Voldemaras Petersonas. 

Kadangi į kitą etapą pateko tik penki geriausieji, kitiems penkiems atlikėjams bei grupėms su „Eurovizijos“ atrankos scena teko atsisveikinti. Viena tokių grupių –  „Black Spikes“ su Indre Launikonyte.

„Black Spikes“ / D.Umbraso / LRT nuotr.
„Black Spikes“ / D.Umbraso / LRT nuotr.

Merginos pasirodymui pasirinko drąsų rokerišką įvaizdį, visgi trankus kūrinys komisijos narių nesužavėjo.

„Tai visiškai ne mano žanras. Laukiau cinkelio, netikėtumo. Bet turbūt visada bus šito žanro gerbėjų. Ta agresija, juodi nagai... Bijočiau sutikti šias merginas LRT koridoriuose“, – po pasirodymo savo nuomonę išreiškė komisijos narė Ieva Narkutė.

Ieva Narkutė / D.Umbraso / LRT nuotr.
Ieva Narkutė / D.Umbraso / LRT nuotr.

Panašu, šis I.Narkutės pasisakymas ne juokais suerzino Indrę Launikonytę. Pasibaigus laidai socialiniame tinkle „Instagram“ ji pasidalijo įrašu, kuriame komisijos narę „pasiuntė“ riebaus rusiško keiksmažodžio trumpiniu.

„Ačiū visiems už tokį palaikymą! Plačiau – postas rytoj! O tu, Narkute, eik n*“, – rašė Indrė.

Žmonės.lt nuo sekmadienio bandė susisiekti su I.Launikonyte, tačiau ji telefonu nei tądien, nei pirmadienį neatsiliepė. 

Indrės Launikonytės kreipimasis į Ievą Narkutę/ Socialinių tinklų nuotr.
Indrės Launikonytės kreipimasis į Ievą Narkutę/ Socialinių tinklų nuotr.

Pati Ieva Narkutė į „pasiuntimą“ sureagavo ramiai ir savo nuomonės apie grupės  „Black Spikes“ pasirodymą nepakeitė.

„Savo komentarą pradėjau pripažindama, kad jų daina visiškai nėra mano žanras, tai leiskite man turėti savo mėgstamus žanrus. Kaip manęs klausia, taip aš ir atsakau. Be to, manau, kad čia yra tokie vaidmenys, žaidimai. Vieną kartą aš gaunu mikrofoną pasisakyti, kitą kartą kitas gauna mikrofoną apie mane pasisakyti“, – portalui 15min.lt komentavo Ieva.

Naujausi straipsniai