Po Eleonoros knygos apie E. Dragūną – jo atsakas: „Ji nori iš to pasipelnyti“

Eleonora Sebrova, Egidijus Dragūnas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Eleonora Sebrova ir Egidijus Dragūnas, nors romantiškuose santykiuose jau seniai padėjo tašką, rodos, nepalieka vienas kito ramybėje.

Eleonora paskelbė apie naujo leidinio „SEL fenomenas“ išleidimą. „Šis leidinys skirtas mano atsisveikinimui su grupe, kurioje dirbau ilgus metus. Tai dovana SEL fanams, kurie man svarbūs tiek pat, kiek kiekvienam grupėje dirbusių žmonių. Išskirtiniai interviu, niekur nematytos nuotraukos – unikaliame leidinyje“, – taip savo naujausią darbą pristatė Eleonora.

Prekyboje jau pasirodžiusio leidinio skaitytojai pabrėžia, kad jame – atskiros skiltys skirtos Egidijaus žalingiems įpročiams, santykiams su kitais žmonėmis, o prie skilties „Šeima ir vaikai“ – mįslinga citata: „Nepatvirtintais duomenimis, turi dar vieną nesantuokinį vaiką.“

Eilutė apie dar galimą vieną vaiką leidinyje „Fenomenas: SEL“ nustebino daugelį

Žmonės.lt pavyko susisiekti su šiuo metu užsienyje viešinčiu Egidijumi. Jis teigia, kad tokiam leidiniui sutikimo jis nedavė.

„Jis išėjo po tiek laiko darbo... Kokybė – lyg tualetinio popieriaus. Nori iš to pasipelnyti. Nenoriu apie tą žmogų nieko girdėti (apie Eleonorą Sebrovą, – Red.). Jau pradedu įtarti, kad žmogus turi psichinę negalią.

Nematau prasmės apie tai kalbėti. Žmonės, atsibodo ta nesąmonė, aš to leidinio net neskaitysiu. Paskambino draugai, kurie padėjo dirbti prie to projekto, ir stebisi, kad biografija išleista ant tualetinio popieriaus. Kodėl neparašė, kad turi vaiką, o „nepatvirtintais duomenimis“? Nelabai skaitau ir negaliu paaiškinti“, – portalui Žmonės.lt sakė E.Dragūnas.

„SEL fenomenas“ taip pat išspausdintas ir atviras Eleonoros laiškas Egidijui. Jame ji neslepia ne tik pagarbos E.Dragūno talentui ir pasiekimams, bet ir drąsiai kalba apie tamsiąją jų santykių pusę.

„Tu puikiai žinai, kaip tavęs bijau, tavo agresijos ir tos tamsiosios pusės, kurią toli gražu ne visi yra matę. Tu puikiai žinai, kad netgi tie, kurie yra matę, tai bijo papasakoti viešai, bijo pasakyti, į kokį pragarą su tavimi galima papulti. Tas kitas – piktasis, girtas, apsvaigęs – Egis man yra baisiau už patį velnią. Kartą tokį žmogų pamačius, nustoji jį mylėti, nes pradedi bijoti“, – savo laiške Egidijui rašo Eleonora.

Žmonės.lt primena, kad E.Dragūnas ir E.Sebrova prakalbo apie skyrybas šių metų birželį. Rugsėjį jiedu planavo atšokti vestuves – iš Vilniaus santuokų rūmų sąrašų jie taip ir neišsibraukė. Šiuo metu Egidijus šildosi mylimosios Kotrynos Kozlovaitės glėbyje.

Skaitykite daugiau