Po dvejų metų pertraukos „Erasure“ išleis naują albumą

Grupė „Erasure“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-27 14:48
„Erasure“ praneša išleisiantys naują studijinį albumą. Vilniaus Vingio parke vyksiantį Robbie Williamso koncertą pradėsiantis duetas patvirtino, kad gerbėjai naujojo albumo sulauks jau gegužės 19 d. „World Be Gone“ bus jau septynioliktasis „Erasure“ studijinis įrašas.

Britų populiariosios muzikos duetas „Erasure“ pernai šventė karjeros 30-metį. Ta proga buvo iš naujo išleisti visi grupės albumai, tačiau duetas neapsiribojo tik senų įrašų atnaujinimu. Gerbėjų laukia naujas studijinis darbas, kurio laukta dvejus metus. Pastarasis dueto studijinis albumas „The Violet Flame“ buvo išleistas 2015 m. rugsėjį.

Albume „World Be Gone“ viso bus dešimt naujų dainų. Visų dainų autoriais ir atlikėjais yra „Erasure“ muzikantai, kuriems įrašų studijoje talkino prodiuseris Matty Greenas. Pranešama, kad Andy Bellas ir Vince'as Clarke'as pasirašys ant 500 pirmųjų albumo kopijų. Be to, skelbiama, kad iki balandžio 7 d. iš anksto įrašą užsisakiusių melomanų vardai bus atspausdinti „World Be Gone“ buklete.

Norėdami kuo plačiau pažymėti naujo albumo išleidimą, „Erasure“ surengs tris koncertus Glazge, Mančesteryje ir Londone. Vėliau duetas išsiruoš į keturis mėnesius truksiančias Robbie Williamso gastroles „The Heavy Entertainment Show Tour“. Rugpjūčio 16 d. „Erasure“ pradės R.Williamso koncertą Vilniaus Vingio parke.

Žmonės.lt
Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai