Po Drugelio kauke slėpėsi Daina Bosas: „Sunkiausia buvo meluoti šeimai“

Daina Bosas / Svetlanos Bolnienės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Man labai sunku buvo viską slėpti. Tiek nuo savo šeimos, tiek nuo gerbėjų socialiniuose tinkluose. Mane tiesiog atakavo tūkstančiai žinučių. Aišku, sunkiausia buvo meluoti į akis šeimai. Mama skambino, o dukra po antros laidos atsistojo ir garsiai pareiškė: mama, prisipažink, kad ten tu! Aš neturėjau išeities. Todėl tam, kad sumėtyčiau pėdas pasiūliau jai susilažinti. Šiandien ji labai laiminga, nes laimėjo lažybas!“ – apie sunkiausius momentus galiausiai galinti garsiai kalbėti prisipažino Daina Bosas.

Sekmadienio vakarą, likus vos vienam žingsniui iki pusfinalio, ilgai svarsčiusi šou „Kaukės“ komisija priėmė sprendimą – kaukė turi būti nuimta Drugeliui. Kas stebėjo visas „Kaukės“ laidas, puikiai žino, kad šis dalyvis komisijai meistriškai apsuko galvas. Dėl suktų ir puikiai paslėptų užuominų visi spėjo, kad po kauke slepiasi laidų vedėja, sportininkė, net socialinių tinklų žvaigždė. Deja, nė vienas komisijos spėjimas nepasitvirtino. Po Drugelio kauke slėpėsi žinoma verslininkė, visuomenės nuomonės formuotoja Daina Bosas.

„Jūs juokaujat? Ta prasme? Daina! Ne, ne, ne! Palauk, Giedriuk, tu nesupranti! Šį rytą sėdime su Daina grožio salone, pasakoju apie tas kaukes, pasakoju, kur ten ją bandėm pakišt, kur ten spėliojome, kur nespėliojome. Juokais prifilmavau, sakau, bandau čia iškamantinėti, ar ne Daina“, – vos Drugeliui nusiėmus kaukę, nuostabos neslėpė Indrė Kavaliauskaitė.

Devintoji šou „Kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Pirmą kartą „Kaukių“ scenoje visi komisijos nariai liko be žodžių. Niekas negalėjo patikėti, kad garsi verslininkė ir socialinių tinklų žvaigždė galėtų ryžtis tokiai avantiūrai.

„Man sunku patikėti, kad komisija manęs nepažino. Man atrodo, kad mano balsas puikiai girdėjosi. Bet jiems, sėdint ten, turbūt viskas matosi visai kitaip. Nemeluosiu, aš pati nesuprantu kaip projekto kūrėjams pavyko mane įkalbėti. Aš šiaip nemėgstu dalyvauti jokiuose šou. O juo labiau dainuoti. Aš net per draugų ar šeimos šventes nedainuoju su visais. Bet, žinote ką? Dabar galiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi pasiryžusi šiam žingsniui! Tai buvo nuostabi kelionė. Aš galiu pasakyti visiems – jeigu jums siūlys dalyvauti „Kaukėse“ būtinai sutikite!“ – džiaugsmo neslėpė Daina Bosas.

Devintoji šou „Kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Nors garsios verslininkės emocijos pasibaigus šou sunkiai valdomos. Ji prisipažįsta, kad nepaisant įspūdingo kostiumo ir visos kūrybinės grupės rūpesčio sunkumų nepavyko išvengti.

„Mane buvo ištikęs panikos priepuolis. Kai aš pirmą kartą stovėjau su ta kauke ant scenos man pradėjo trūkti oro. Aš supratau, kad tai panikos priepuolis ir norėjau kuo greičiau nusiimti kaukę. Bet esu suaugęs žmogus, apie šiuos dalykus žinau. Todėl labai gražiai save mintyse raminau, kad tai praeis.

Žinoma, ir jaudulys darė savo. Mano kūnas net tirtėjo man stovint ant scenos. Aišku, labai padėjo tai, kad esu su kauke ir manęs niekas nemato. O įsibėgėjus laidoms pagavo azartas. Norėjosi eiti toliau, padainuoti geriau. Manau man pavyko, nes net Vaidotas pagyrė mano balsą.“

Devintoji šou „Kaukės“ laida / Svetlanos Bolnienės nuotr.

Daina niekada neslėpė esanti šios laidos gerbėja. Todėl ir šiais metais drauge su šeima atidžiai stebėjo visas laidas ir bandė atspėti, kas slepiasi po įspūdingomis kaukėmis.

„Labai juokinga buvo, kad mano visa šeima buvo įsitikinę, kad po Raudonviršio kauke slepiasi mano vyras Antanas. Kai ši kaukė buvo atskleista, visi liko be žado. Mama net sakė, kad čia televizijos triukas ir laidos rengėjai paskutinę minutę sukeitė dalyvius. Anot jos, ten tikrai visą laiką buvo Antanas. Net užuominos buvo puikiai atitinkančios mano vyrą. Smagu, kad šis žaidimas taip įtraukia visus“, – šypsosi garsi moteris.

Spėlioti kas laimės šių metų nugalėtojo titulą Daina nesiryžta ir sako, kad kiekvienas iš keturių likusių dalyvių yra vertas nugalėti.

Taip pat šioje laidoje buvo atidengtos dvi svečių – Pingvino ir Ledų – kaukės, po kuriomis slėpėsi plaukikas Danas Rapšys ir socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino.

„Kaukės“ – sekmadienį, 19.30 val., per LNK.

Fotogalerija:

Devintoji šou „Kaukės“ laida (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau