Po draugės kaltinimų smurtu – Benedikto Vanago atsakas

Benediktas Vanagas / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-29 14:19
Antradienį garsus šalies lenktynininkas Benediktas Vanagas (44) atsidūrė dėmesio centre – vyrą galimai smurtavus apkaltino jo drauge prisistačiusi moteris. Ir nors su pačiu B.Vanagu antradienį žiniasklaidai susisiekti nepavyko, po kelių valandų jis savo poziciją išsakė socialiniame tinkle.

34 metų moteris policijai parašė pareiškimą, kad B.Vanagas pirmadienio vakarą neva spyrė jai į veidą, stvėrė už plaukų, pargriovė ant lovos.

Tylos siena pasklidus žiniai atsitvėręs lenktynininkas po kelių valandų išsakė savo poziciją viešai – ją pateikė socialiniame tinkle.

„Savo asmeninio gyvenimo niekada nekomentavau. Ši mano nuostata nesikeis ir toliau. Smurto atvejį kategoriškai neigiu, bet tai palikime ištirti tos srities profesionalams.

Nuoširdžiai atsiprašau, jei Jus nuvylė šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusi žinia apie tariamą smurto atvejį. Ačiū už supratimą“, – rašė B.Vanagas.

Benediktas Vanagas/ Organizatorių nuotr.
Benediktas Vanagas/ Organizatorių nuotr.

Apkaltino smurtu

Žmonės.lt primena, kad žinomą lenktynininką galimai smurtavus apkaltino jo draugė, kurios bičiulė po konflikto iškvietė pareigūnus.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Julija Samorokovskaja portalui Žmonės.lt patvirtino, kad dėl pirmadienį įvykusio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

„Pareigūnai dėl šio įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą, kurio metu bus nustatytos visos įvykio aplinkybės ir priimtas sprendimas“, – sakė J.Samorokovskaja.

Atstovė pasakoja, kad apie smurtinį įvykį pranešė ne pati 34 metų nukentėjusioji, bet jos draugė.

„Paskambino jos draugė ir pranešė, kad buvo panaudotas smurtas, – atvykę pareigūnai priėmė nukentėjusios pareiškimą, buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba“, – Žmonės.lt sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai J.Samorokovskaja.

Kol kas kaltinimai oficialiai niekam nepareikšti. „Kadangi įvykis tik pirmadienį įvykęs, aplinkybės tikslinamos, pareigūnai turi apklausti visas įvykio šalis“, – sakė atstovė spaudai.

Prireikė medikų pagalbos

„Benediktas spyrė man, kai nepildžiau tam tikrų jo pageidavimų. Po smūgio jaučiau pykinimą. Dešinė veido pusė iki šiol aptirpusi, užgulta ausis“, – portalui lrytas.lt pasakojo moteris. Ji pristatyta į gydymo įstaigą.

Moteris tikina, kad jos ir B.Vanago draugystė užsimezgė prieš 6 metus. Esą, jai teko nuolat susidurti su pavydo, pykčio proveržiais, tačiau fizinio smurto iki šiol nebuvo.

Benediktas Vanagas
Benediktas Vanagas

B.Vanagas – garsus šalies lenktynininkas. Nuo 2007 metų dalyvauja Lietuvos ir pasaulio ralio čempionatuose. Yra pasiekęs aukštų rezultatų ralio, žiedinių lenktynių, ralio maratonų ir bekelės varžybų trasose.

2009 m. dalyvavo tarptautiniame ralyje „Šilko kelias“, pastaruoju metu jis kasmet varžosi Dakaro ralyje. 2019 m. jis pasiekė geriausią savo rezultatą šiame ralyje – 11 vieta bendroje įskaitoje.

Profesionalus lenktynininkas taip pat organizuoja sporto renginius: „Halls Winter Rally“ ir „Velomaratonas“. B.Vanagas aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, yra Lietuvos šaulių sąjungos narys.

2011 m. jis buvo apdovanotas Šv. Kristoforo statulėle už nuopelnus sportui.

Lenktynininkas turi šeimą, su žmona augina du vaikus.

Naujausi straipsniai