Po didelių pokyčių – pirmasis Adele pasirodymas viešumoje: pagerbė gaisro Londone aukas

Adele/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienį atlikėja Adele prisijungė prie Londone vykusios ceremonijos, kuri buvo skirta pagerbti ir prisiminti Grenfelo daugiabučio gaisrą bei jo aukas. Adele virtualiu būdu žuvusių gaisre artimiesiems išreiškė paramą bei priminė – svarbi kiekviena užgesusi gyvybė.

Pirmą kartą po to, kai gerokai pasikeitusios Adele nuotraukos apskriejo pasaulį, ji pasirodė viešai. 

„Noriu pasidalinti savo meile su jumis, nuolatos apie jus galvojau ir galvoju. Net jei tai vyksta ir virtualiu būdu, žinokite, jog mums svarbu mirusiuosius pagerbti visiems kartu bei nepamiršti tos nelemtos nakties įvykių.

Turime pagerbti tų žmonių gyvenimus, kurie netikėtai ir skaudžiai baigėsi tą naktį. Šiemet – labiau nei bet kada anksčiau, nes šiemet ypatingai trūksta atvirumo ir pagarbos kitiems. Turime priminti sau, jog privalome kelti klausimus ir nenurimti tol, kol negausime atsakymų ir nebus imtasi atitinkamų veiksmų.

Moksliškai pagrįstas faktas, jog žmonėms reikia vieniems kitų – šiaip ar taip, esame bandos gyvūnai ir turime laikytis išvien, kad išgyventume. Būtent tokią bendrystę ir matau Grenfelo bendruomenėje. Man didžiulė garbė būti šios bendruomenės dalimi ir palaikyti jūsų kovą dėl teisybės ir apsaugos“, – į kamerą kalbėjo Adele, pastaruoju metu sudominusį savo gerbėjus akivaizdžiais išvaizdos pokyčiais. 

Primename, kad 2017-ųjų birželį 24 valandas trukęs gaisras Londono daugiabutyje pasiglemžė 72 gyventojų gyvybes. Teigiama, kad pastatą prižiūrinti įmonė žinojo, jog jis nėra techniškai tvarkingas, tačiau nesiėmė jokių veiksmų, kad pašalintų trūkumus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Apie neįtikėtinus išvaizdos pokyčius prakalbo Adele treneris: „Tai niekada nebuvo tik dėl sulieknėjimo"

Adele (36 nuotr.)
+30
Temos:
Skaitykite daugiau