Po Demi Lovato perdozavimo narkotikais buvęs jos vaikinas Wilmeris Valderrama dienas leidžia ligoninėje

Wilmeris Valderrama ir Demi Lovato / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-30 18:30
Amerikiečių dainininkės ir aktorės buvęs vaikinas Wilmeris Valderrama (38) nepaleidžia Demi Lovato (25) iš akių. Praeitą antradienį garsenybė buvo skubiai išgabenta į ligoninę – ji perdozavo itin stiprių narkotikų.

D. Lovato slaugantys medikai vėliau atskleidė, kad moteris vartojo itin stiprias psichotropines medžiagas: metamfetaminą ir heroiną. Laimei, šiuo metu dainininkės būklė stabili ir pavojus jos gyvybei nebegresia.

Tuo tarpu W. Valderrama buvusios mylimosios nepaleidžia iš akių. Kaip skelbia „Daily Mail“, vyras ir D. Lovato artimieji padeda aktorei sveikti.

Anot „People“, ligoninėje, šalia dainininkės lovos jis praleidžia valandų valandas. „Jis atrodo labai dėl jos sunerimęs“, – pasakojo artimas minėto portalo šaltinis.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Praeitą savaitę „Us Weekly“ paskelbė, kad Wilmeris buvo šokiruotas ir sugniuždytas žinių apie Demi nelaimę. Pati dainininkė ne kartą yra pasakojusi, kad su narkotikais ir alkoholiu praeityje turėjo labai didelių problemų, tačiau 6 metus ji išbuvo švari.

Jis atskleidė, kad nors žinojo, jog D. Lovato šiuo metu išgyvena krizę – tokiam dalykui nebuvo pasiruošęs. „Jis negali patikėti, kad jos problemos buvo tokios didelės“, – pasakojo šaltinis.

Pasak naujienų portalo „The Blast“ šaltinių, nors pora skirtingais keliais pasuko dar 2016 metais – jie liko gerais draugais.

Demi prisipažino, kad tuomet, kai bus išleista iš ligoninės ji keliaus tiesiai į reabilitacijos kliniką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai