Po dainininkės Alos Pugačiovos anūko vestuvių kilo skandalas – Nikitos Presniakovo gerbėjai apstulbinti jo įžūlumo

Nikita Presniakovas ir Alioną Krasnovą / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-21 11:27
Rusijoje vis dar netyla metų vestuvių aidai: liepos 27 d. dainininkės Alos Pugačiovos anūkas Nikita Presniakovas (26 m.) vedė savo išrinktąją modelį Alioną Krasnovą (20 m.). Pats Nikita Presniakovas patvirtino, kad jiedu su mylimąja sutiko su žurnalo „Starhit“ pasiūlymu apmokėti vestuvių išlaidas mainais į „bendradarbiavimą“. 

Nikita Presniakovas sutiko, nes „nenorėjo praleisti galimybės savo mylimajai vestuvių dieną paversti įsimintiniausia gyvenime“.

Tačiau tai, kaip po vestuvių pasielgė Nikitas Presniakovas, suglumino tiek jo, tiek garsios močiutės Alos Pugačiovos ir vyro mamos Kristinos Orbakaitės gerbėjus. Jie jį net išvadino nedėkingu šunsnukiu.

Mat Nikita Presniakovas pasinaudojo galimybe nemokamai atšvęsti vestuves, o paskui apipylė purvu šventės rengėjus.

Jis pareiškė: „Mes neišleidome tokios sumos. Jiems tiesiog naudinga parodyti visai šaliai mus kaip idiotus ir dar iš to uždirbti pinigų".

Su žurnalu „Starhit" buvo sutarta, kad mainais į vestuvių sąskaitos apmokėjimą leidinys turės išskirtinę teisę nušviesti šventę.

„Šventė už 25 milijonus" – tokia antraštė įsiutino Nikitą Presniakovą.

"Starhit" žurnalo viršelis
"Starhit" žurnalo viršelis

Jis netgi įrašė ir paviešino vaizdo įrašą, kuriame plėšo į skutelius jo prabangias vestuves aprašiusį žurnalą, rėkia, kaip iš jo pasipelnė ir pareiškia, kad leidinys tiesiog verčia vemti.

„Chamas, nedėkingas neūžauga, pasipūtęs veltėdis, supuvęs nedėkingas berniukas, pusiau niekšas-pusiau nevykėlis, akiplėša, gyvenantis savo garsių giminių sąskaita", – garsios šeimos gerbėjai negailėjo Nikitai neigiamų apibūdinimų. Jų manymu, tokią didelę pinigų sumą – apie 388 tūkstančius eurų – buvo galima panaudoti kur kas gražesniam tikslui. Garsiajam anūkui iškeltas klausimas, kodėl jis iš viso priėmė žurnalo pasiūlymą apmokėti vestuvių sąskaitą – juk galėjo skristi į Maldyvus ir tykiai susituokti. "Tik štai tokias vestuves būtų reikėję rengti už savo pinigus. Reikėjo už savo pinigus jaunajai rengti nepamirštamą dieną!" – kando komentatoriai.

Tuo tarpu keistai vertinamas ir Alos Pugačiovos pasisakymas apie vestuves. Ji jas pavadino avangardinėmis.

„Avangardas. Sėdi, valgai, geri ir svarbiausia – be tostų. Lauki", – tokiu vestuvių įspūdžiu pasidalijo garsi dainininkė.

Pati ji šventės metu sakė tostą ir davė jauniesiems patarimą: "Jeigu susipykote, niekada neikite iš namų. Išeikite į kitą kambarį ir užsirakinkite".

Garsioji močiutė jauniesiems padovanojo 60 milijonų rublių (maždaug 860 457 eurų) vertės butą.

Žmonės.lt primena, kad dainininkė Kristina Orbakaitė be Nikitos Presniakovos dar turi vieną sūnų – 19 metų Denį ir 5 metų dukrą Klaudiją.

Любимые!!!!❤️❤️❤️

A post shared by Sofia Domorazkaya (@domorazkaya) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai