Po bikinio fitneso varžybų Lietuvoje Indrė Burlinskaitė vyksta į užsienį: „Esu maksimalistė“

Indrė Burlinskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2015-04-22 14:26
Bikinio fitneso varžybose Lietuvoje neseniai dalyvavusi ir į finalinį šešetuką patekusi Indrė Burlinskaitė (28) sustoti neketina – mergina jau gegužės 3-ąją Latvijoje dalyvaus kultūrizmo, fineso ir bikinio fineso čempionate.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Lietuvoje bikinio fitneso kategorijoje neseniai besivaržiusi I.Burlinskaitė pateko į finalinį šešetuką: galutiniu komisijos sprendimu mergina užėmė šeštąją vietą. Po varžybų Žmonės.lt kalbinta Indrė teigė, kad tai – didžiulis pasiekimas ir sustoti ji neketinanti. Planuose – ir čempionatai užsienyje, todėl pirmasis jos laukia jau už pusantros savaitės Latvijoje.

„Kokiose varžybose dalyvauti tariamės su treneriu Rinaldu Česnaičiu – vien tik juo pasitikiu, nes tai treneris numeris vienas. Ir ne tik man – jis šiemet buvo pripažintas geriausiu Lietuvos fitneso treneriu, todėl labai didžiuojuosi, kad būtent jis mane ruošia. Už šalies ribų išvyksiu pirmą kartą, bet dabar jau tikrai neabejoju, kad kartais išvyksiu išmėginti jėgų svetur“, – sakė Žmonės.lt kalbinta I.Burlinskaitė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Nors mergina nebeabejoja, kad fitnesas – jos pašaukimas, prisipažįsta, kad tai atima labai daug laiko ir reikalauja milžiniškų valios pastangų. „Turiu labai daug darbų, ruošdamasi varžyboms lipu per save, trūksta miego ir poilsio, tačiau nepaisant visko esu maksimalistė – ką darau, turiu padaryti gerai ir iki galo, kitaip nerandu ramybės. Tad viskas man dar prieš akis!“ – optimistiškai nusiteikusi sakė atlikėja.

Ne vienam turbūt kiltų klausimas – kam jai viso to reikia, kur turtų iš to neužsidirbsi, o laiko, pastangų ir valios reikia įdėti išties daug. Juk galbūt užtektų tiesiog turėti sportišką figūrą ir ja džiaugtis?

„Savimi esu patenkinta ir džiaugiuosi puikia forma, bet dar reikia padirbėti, artimiau susipažinti su šia sporto šaka. Savo ateitį noriu sieti su sportu.  Jaučiuosi įvertinta, kuomet merginos prieina prie manęs, prašo patarimų, žavisi, dalina komplimentus: man miela ir gera joms padėti. Vis dar gyvenu praeitų varžybų akimirkomis, analizuoju savo klaidas, grožiuosi visomis dalyvėmis – jos išties visos nuostabios formos“, – komplimentų varžovėms negailėjo ji.

„Reikia nepamiršti, jog šis sportas ugdo tvirtą charakterį, valią. Jeigu galiu atsispirti šokoladui, gardumynams bei kitiems malonumams jau tiek laiko, vadinasi, galiu atsispirti bet kam!“ – čia pat priduria Indrė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Treneris: „Viskas priklausys tik nuo jos pačios“

Pakalbinus I.Burlinskaitės trenerį Rinaldą Česnaitį jis teigė, kad Indrė išties turi potencialo, todėl ko jai pavyks pasiekti – priklausys tik nuo jos pačios įdėtų pastangų.

„Indrė – užsispyrusi mergina, todėl tikiu, kad jeigu daug dirbs, pasieks rezultatų. Kol kas mums svarbiausia – ne užimtos vietos, nes šitame sporte reikia įgauti patirties, išmokti kūną pritaikyti skirtingoms varžyboms. Vienokie reikalavimai vienoje šalyje toje pačioje kategorijoje, ir jau visai kitaip kūną turi pateikti kitoje šalyje vykstančiose varžybose. Kol kas mūsų tikslas – tai išsiugdyti, daug dirbti. Kai forma bus tokia, kurią sportininkas gali pateikti tokią, kokios reikalaujama, tada bus galima galvoti apie konkrečius pasiekimus ir rezultatus užsienio čempionatuose“, – teigė jis.

Indrė – užsispyrusi mergina, todėl tikiu, kad jeigu daug dirbs, pasieks rezultatų.

R.Česnaitis svarstė, kad I.Burlinskaitei ruoštis varžyboms gana sudėtinga ir dėl gyvenimo būdo, mat mergina dainuoja grupėje „Kitokios“ bei dirba naktinį darbą vesdama internetines loterijas.

„Po tokio darbo jai dieną reikia pamiegoti, o kada tada sportuoti? Kaip aš sakau, svarbiausia, kad žmogus mokėtų viską suderinti, ir visos veiklos teiktų džiaugsmą – tada bus ir noras, ir rezultatai“, – įsitikinęs treneris.

Indrę jis pagyrė ne tik už pastangas ir norą, bet ir už puikų sceninį įvaizdį – anot jo, Indrė puikiai moka pasirodyti ir bendrauti su publika. „Tai – pliusas, bet geriems rezultatams dar reikia įdėti daug darbo. Visa tai sujungus, tikiu, gali pavykti“ , – šypteli jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai